"Meediatund" 3.12: Pressinõukogu 1000 kaebust. Maskikandmisest tele-eetris

Millist kasu on 18 aastat tegutsenud pressinõukogu toonud? Vikerraadio "Meediatunni" saates arutlevad täna kell 14.05 pressinõukogu kunagised ja praegused juhid.

Kui ajakirjandusega tundub midagi viltu olevat, on võimalik pöörduda pressinõukogu poole. See on tasuta ja kohtust tunduvalt kiirem viis, kuidas ajakirjanduseetikat puudutavale kaebusele vastus saada. Millist kasu on 18 aastat tegutsenud pressinõukogu toonud?

"Meediatunni" saates arutlevad pressinõukogu kunagised ja praegused juhid: pressinõukogu esimene esimees ja pikaaegne ajakirjanik Sulev Valner, kes praegu on ametis rahandusministeeriumi regionaalhalduspoliitika osakonna nõunikuna; pressinõukogu praegune esimees, ajalehe Saarte Hääl peatoimetaja ja vastutav väljaandja Gunnar Siiner; pressinõukogu aseesimees, riigikontrolli nõunik ning samuti pikalt ajakirjanikuna töötanud Toomas Mattson; ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk, kes on varem olnud pressinõukogu esimees ja selle liige.

Teemakohast lugemist ERRi portaalist: "Imestunud välismaalased ja ootamatud teemad ehk pressinõukogu 1000 otsust"

Saate lõpus vastab ERR-i teleuudiste juht Liisu Lass küsimustele, mida on saadetud maskikandmise kohta tele-eetris.                                                             .

Saadet juhib ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk. Kuulajate arvamused on oodatud aadressil [email protected] või telefonil 611 4117.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris neljapäeval, 3. detsembril kell 14.05, kordus kl 19.05.
Saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel https://vikerraadio.err.ee/arhiiv/meediatund 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: