ERR-i portaalide toimetus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

24 h telefon: (+372) 611 4111

E-post: erruudised@err.ee ja uudised@err.ee

 

ERR-i uudiste- ja sporditoimetuse peatoimetaja

Anvar Samost anvar.samost@err.ee

ERR-i veebiuudiste- ja portaalide juht

Urmet Kook urmet.kook@err.ee

Esikülgede toimetaja

Mirjam Mäekivi mirjam.maekivi@err.ee

Toimetajad

Merili Nael merili.nael@err.ee

Merilin Pärli merilin.parli@err.ee

Karin Koppel (lapsehoolduspuhkusel)

Aleksander Krjukov aleksander.krjukov@err.ee

Marko Tooming marko.tooming@err.ee

Mait Ots mait.ots@err.ee

Barbara Brigita Oja barbara.oja@err.ee

Kristjan Kallaste kristjan.kallaste@err.ee

Grete-Liina Roosve grete-liina.roosve@err.ee

Arvamustoimetaja

Kaupo Meiel kaupo.meiel@err.ee

ERR Novaator

Jaan-Juhan Oidermaa jaan-juhan.oidermaa@err.ee

Airika Harrik (Tartus) airika.harrik@err.ee

Indrek Ojamets (Tartus) indrek.ojamets@err.ee

Maarja Merivoo-Parro maarja.merivoo-parro@err.ee

Kultuuriportaal

Valner Valme valner.valme@err.ee

Kaspar Viilup kaspar.viilup@err.ee

Merit Maarits merit.maarits@err.ee

Menu

Kerttu Kaldoja kerttu.kaldoja@err.ee

Victoria Maripuu victoria.maripuu@err.ee

Spordiportaal

Maarja Värv maarja.varv@err.ee

Siim Boikov siim.boikov@err.ee

Anders Nõmm anders.nomm@err.ee

Liisi Alamaa liisi.alamaa@err.ee

Kristo Tamm kristo.tamm@err.ee

Operaator-fotograafid

Siim Lõvi siim.lovi@err.ee

Anna-Aurelia Minev aurelia.minev@err.ee

Priit Mürk priit.myrk@err.ee

Videotöötlejad

Madis Laur madis.laur@err.ee

Joosep Uusväli joosep.uusvali@err.ee

Sulev Võrno sulev.vorno@err.ee

Oliver Remma oliver.remma@err.ee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: