"Meediatund" täna, 27. mail: Arengud rahvusringhäälingus. Noorte meediakasutus

Vikerraadio "Meediatunni" saates on 27. mail kell 14.05 juttu ERR-i hooajast ja noorte meediaharjumustest.
ERR-i juhatuse esimees Erik Roose võtab kokku rahvusringhäälingu hooaja. Millist ajakirjandust ja elamusi on ERR pakkunud? Kuhu on jõutud ERR-i seaduse ja eelarvemudeli uuendamisega? Juttu tuleb ka uue telemaja ehituse käigust.
Emori juhtekspert Kristiina Saks tutvustab esmakordselt läbi viidud noorteuuringut, kus eraldi pöörati tähelepanu noorte meediakasutusele.
Saatejuht on ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk. Kuulajate arvamused on oodatud aadressil meediatund@err.ee või telefonil 611 4117.
"Meediatund" on Vikerraadio eetris kolmapäeval, 27. mail kell 14.05 ja kordusena kell 19.05.
Kõik saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel, Jupiteris ja Eesti Raadio mobiiliäpis.



