ETV2 uus võistlussaade "Noor meister" selgitab välja parimad noored kutsemeistrid

{{1551874560000 | amCalendar}}

Sel laupäeval kell 20.15 stardib ETV2-s uus võistlussaade "Noor meister", kus mõõtu võtavad Eesti kutsekoolide säravaimad noored. Kiirus, täpsus, loomingulisus ja pingetaluvus selgitavad välja, kes läheb Eestit esindama rahvusvahelistele kutsemeistrivõistlustele.

Kümneosalises võistlussaates hakkavad võistlemad erinevate erialade esindajad. Kohe avasaates astuvad võistlustulle ehitusviimistlejad, kuid edaspidi hakkavad oma oskusi tõestama ka kokad, elektrikud, maastikuehitajad ja teiste alade õppurid. Võistlusele omaselt on pinget palju - natuke pisaraid ja loobumisi, aga ka õnnestumisi ja ootamatuid võite. Seda kõike ohjab saatejuhina energiast pulbitsev Laura Prits, kes aegajalt ka ise käed külge paneb.

Igas saates ootab noori kutseõppureid ees kaks võistlust – kui üks võistlustest keskendub pigem ametlikele kutseoskustele, siis mängulises üllatusvoorus võib määravaks saada hoopis pingetaluvus ja avatud mõtlemine. Taiplikkus ja võime kiiruse peale tegutseda muutuvad oluliseks nii ootamatul mõõduvõtul juurviljade hakkimises kui ka lego-roboti kokku panemisel. Parimate noorte kutsemeistrite sooritusi hindavad oma valdkonna eksperdid.

Tele-ekraanil hakkavad end proovile panema noored üle Eesti, Saaremaalt Võruni. Eelkõige annab "Noor meister" kutsekoolide helgematel peadel võimaluse enda oskusi tõestada, aga saadete käigus saab lähemalt tuttavaks ka noorte endi ja Eesti kutsekoolide ning seal õpetatavate ametitega. Hooaja lõpuks selgub seegi, kas ja kes pääseb Eestit esindama rahvusvahelistel kutsemeistrivõistlusel, kus nõudmised on kõrged ja võistlema pääsevad vaid parimad.

"Noor meister" on ETV2 ekraanil laupäeviti kell 20.15

Vaata videot: https://www.youtube.com/watch?v=-JsB-80qlkI&feature=youtu.be

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: