Spordist, poliitikast ja vandenõudest: dopingusari "Alpimaja" on tänasest taas ETV ekraanil

{{1550742120000 | amCalendar}}
"Alpimaja" Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Eesti ujujad on jäänud dopinguga vahele ja skandaal ähvardab paljastada poliitilise ladviku seotuse hämarate tegudega. Selliselt algab täna kell 22.35 kodumaine põnevussari "Alpimaja", mis juba 2012. aastal esmakordselt ETV ekraanile jõudes palju kõneainet pakkus.

Eesti esimeseks dopingusarjaks nimetatud "Alpimaja" keskmes on suur spordiskandaal, mille lahti harutamine seab ohtu inimeste elud ja ähvardab paljastada kavala võrgustiku, mille niidid viivad välja peaministrini. Skandaali summutamiseks lennutatakse välismaalt kohale Martin Kütt (Ivo Uukkivi), kelle ülesandeks saab tõe ja inimestega manipuleerides probleem kõrvaldada.

Indrek Hargla käsikirja põhjal valminud "Alpimaja" kasvab osa-osalt suureks vandenõuks, kus tõe ja vale piir aina hägusemaks muutub. Topeltmänguga on seotud poliitikud ja ärimehed, arstid, treenerid ja sportlased. Kõige selle keskmes üritavad ajakirjanikud ja dopingukütid tõde välja selgitada avastades pidevalt uusi hämaraid detaile.

2012. aastal esmakordselt vaatajate ette jõudnud sarjas kehastavad keskseid rolle Ivo Uukkivi, Kärt Tomingas, Raivo Rüütel, Jaanus Rohumaa, Laine Mägi jt. "Alpimaja" režissöörid on Gerda Kordemets ja Margus Sikk, produtsendid Ivo Uukkivi ja Ken Saan.

"Alpimaja" ekraanile naasmisega muutub ETV tänane telekava – "Aktuaalsele kaamerale" järgnevad kell 21.40 "Esimene stuudio", kell 22.05 "Uudishimu tippkeskus" ja kell 22.35 "Alpimaja". Viieosaline sari on ETV ekraanil neljapäeva õhtutel.

Link videole: https://youtu.be/0t9L4IguKfM

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: