ETV uues teleprojektis "Taevavalvurid" hakatakse otsima lennujuhte!

{{1548244080000 | amCalendar}}
Flydubai lennuk.
Flydubai lennuk. Autor/allikas: www.flydubai.com

Esmakordselt Eestis hakatakse otsima lennujuhte telesaate kaudu. Huvi lennunduse vastu, hea loogiline ja ruumiline mõtlemine, täpsus ning kiire reageerimine – need on vaid mõned märksõnad inimese kohta, keda oodatakse lennujuhiks ja ETV saatesse "Taevavalvurid" kandideerima.

ETV uus teleprojekt "Taevavalvurid" otsib Eestile tuleviku lennujuhte - inimesi, kes vastutavad ohutu ja efektiivse lennuliikluse korraldamise eest õhuruumis. Lennujuhid on pilootide maapealsed kolleegid, kes suunavad liiklust, juhendavad piloote ohutu tee leidmisel ja maandumisel. Vastutusrikas amet pole igaühele, aga need, kes korra juba lennujuhiks õppinud ja sel alal tööle asunud, jäävad sellega seotuks läbi elu.

Olulisem kui kõrgharidus, on selles ametis huvi lennunduse vastu, hea inglise keele oskus ja eriline kombinatsioon oskustest ning isiksuseomadustest. Silmapaistev ruumiline võimekus, otsustusvõime, stressitaluvus ja pühendumus on lennujuhiks saamise olulisteks eeldusteks ja just selliseid inimesi hakatakse saates "Taevavalvurid" ka otsima.

Läbi veebruari on oodatud kandideerima kõik huvilised, kes soovivad end siduda lennundusega ja on valmis pühenduma ametile, millele eelneb põhjalik väljaõpe. Kandidaatide eelvalik toimub märtsi lõpus ja võtetega alustatakse aprillis-mais. Sobivaid kandideerijaid ootab ees pääs saatesse ning põnevad ülesanded, mis panevad proovile osaleja mälu, tähelepanuvõime, ruumilise võimekuse, loogika ja võime töötada meeskonnas. Saate võitjat ootab ees ümbermaailmareis ja võimalus saada maailmatasemel lennujuhiks. Võimaluse lennujuhiks õppida saavad lisaks võitjale veel kolm osalejat.

Populaarteaduslik ja põnev teleformaat annab võimaluse ka televaatajatel end proovile panna – mitmed ülesanded pakuvad haaravaid väljakutseid ning võimalust ka teisel pool ekraani kaasa mängida. "Taevavalvurid" jõuab ETV ekraanile käesoleva aasta sügisel.

Testi, kas sobid lennujuhiks ja kandideeri saatesse: www.lennujuht.ee

Link videole:https://youtu.be/9b7SCj1ny2k

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: