Vikerraadio alustab täna haaravate valimisväitlustega

{{1547636340000 | amCalendar}}
Arp Müller
Arp Müller Autor/allikas: Ken Mürk

Saatejuhid Arp Müller ja Mirko Ojakivi lükkavad Vikerraadio eetris käima kuueosalise "Valimisstuudio", mille avasaate fookuses on täna kell 13.30 arstiabi kättesaadavus.

Vikerraadio täidab valimistele eelneva aja haaravate väitluste ja erisaadetega, mis käsitlevad teemade kaupa poliitilisi põhimõtteid, aga ka kampaaniate ülesehitust. Esimesena stardib täna "Valimisstuudio", kus arstiabi kättesaadavuse ja omastehoolduse üle tulevad väitlema viie erakonna esindajad. Saatejuht Arp Mülleri juhitud avaväitluses osalevad järgmiste erakondade esindajad: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei, Eesti Reformierakond, Erakond Eestimaa Rohelised, Vabaerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond.

Kuueosaline "Valimisstuudio" võtab teemadena ette veel haridusküsimused, keskkonnahoiu ja majanduse, lõimumise väljakutsed, sisserände ja tööjõu küsimused ning regionaalarengu. Ühes saates osalevad korraga viie erakonna esindajad, raadioväitluseid juhivad Vikerraadios Arp Müller ja Mirko Ojakivi.

"Valimisstuudiole" lisaks on Vikerraadio eetrisse oodata teisigi tuliseid arutelusid. Peaministrikandidaate ootab ees mõõduvõtt saates "Vastasseis" (saatejuhid Arp Müller ja Mirko Ojakivi), üksikkandidaate usutleb saadetes "Uudis+" Lauri Varik. Reedeti saab Ilmar Raagi juhtimisel kaasa mõtelda poliitilise kommunikatsiooni teemadel: lühisarjas "Valimiste nõiakatel" võtab ta reedeti kell 12.30 lahata valimisi puudutavad sõnumid, aga ka nende edastamise trikid.

Vikerraadio valimissaadetest lähemalt: https://vikerraadio.err.ee/904122/valimissaated-vikerraadios

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: