Raadioteater tervitab uut aastat värske kuuldemänguga "Eradetektiiv Ralfi juhtumid"

{{1545202380000 | amCalendar}}
Eradetektiiv Ralfi juhtumid Hilje Murel, Gert Kiiler, Külli Tüli, Rein Oja
Eradetektiiv Ralfi juhtumid Hilje Murel, Gert Kiiler, Külli Tüli, Rein Oja Autor/allikas: ERR

Raadioteatris on valminud kolmeosaline kuuldemäng "Eradetektiiv Ralfi juhtumid", mis jõuab Vikerraadio kuulajateni alates 2. jaanuarist.

Uue aasta algul Vikerraadio eetris kõlav lugu "Eradetektiiv Ralfi juhtumid" meenutab veel mõndagi aastast 2018, mil suvi oli kuum ja Eesti Vabariik tähistas pidulikult oma sajandat sünnipäeva. Eradetektiiv Ralfil tuleb aga asuda otsima NATO lennukilt kaduma läinud raketti, mis – nagu suure saladuskatte all selgub – on pealegi isemõtlev! Loomulikult pole säärase asja kinnipüüdmine lihtne töö, hea seegi, et jalavaeva vähendab tasuta bussisõit...

Ralfi seiklused pani kirja ja lavastas Gert Kiiler, helirežissöör on Külli Tüli. Kuuldemängu nimiosas särab Rein Oja, detektiivi salapärase kliendi rollis Tõnu Oja. Teistes osades teevad kaasa Hilje Murel, Margus Tabor, Villu Kangur, Mikk Jürjens, Otto Samuel Kahar, Margus Jürisson. Sõna ütlevad sekka ka Anvar Samost, Toomas Sildam, Margus Saar, Margit Kilumets ja Mart Normet.

"Eradetektiiv Ralfi juhtumid" on Vikerraadio eetris kolmel järjestikusel päeval, 2.-4. jaanuaril algusega kell 11.30, kuuldemäng kordub kell 22.30.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: