ERR-i venekeelset portaali hakkab juhtima Andrey Krashevskiy

{{1544187540000 | amCalendar}}
Rus.err.ee toimetaja Andrey Krashevskiy.
Rus.err.ee toimetaja Andrey Krashevskiy. Autor/allikas: ERR

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) venekeelse portaali rus.err.ee vastutava toimetaja ametikohal alustab 1. jaanuarist tööd Andrey Krashevskiy.

Andrey Krashevskiy on töötanud alates 2015. aastast ERR-i venekeelse portaali toimetajana. Uuest aastast võtab ta töö üle Ekaterina Taklajalt, kes alustab tööd ETV+ peatoimetajana.

"Andrey osutus valituks väga tihedas konkurentsis, kus tema kasuks rääkis realistlik arusaam venekeelse portaali tänasest seisust ja selge vaade, kuhu rus.err.ee edasi liikuda võiks. Selleks on tugev originaalsisu ning tõhus koostöö ERR-i teiste venekeelsete kanalitega," põhjendab valikut ERR-i veebiuudiste ja portaalide juht Urmet Kook.

"Mul on suur au saada portaali rus.err.ee vastutavaks toimetajaks koos selle tugeva ja professionaalse meeskonnaga, kes on juba saavutanud oma töös kõrged tulemused. Portaal töötab ka edaspidi uudistevoo kvaliteedi ja operatiivsuse ning loetavuse tõstmise nimel, pöörates senisest rohkem tähelepanu multimeedia võimalustele," lisab Krashevskiy.

ETV+ peatoimetajana tööle asuva Ekaterina Taklaja sõnul annab ta portaali üle kindlatesse kätesse. "Andrey on laia silmaringiga ja kindlate seisukohtadega inimene. Oma töös on ta alati põhjalik ja analüüsiv ja ma usun, et tema natuke teistsugused rõhuasetused ja värsked ideed teevad rus.err.ee portaali sisu mitmekesisemaks ja suurendavad meie stabiilselt kasvavat auditooriumi veelgi. Soovin talle uuel ametipostil edu!" ütleb Ekaterina Taklaja.

Andrey Krashevskiy on sündinud 30. märtsil 1977. Ta on lõpetanud aastal 2001 Peterburi Riikliku Ülikooli magistrikraadiga rahvusvaheliste suhete erialal. Aastatel 2005-2006 täiendas ta end Tartu Ülikooli tõlkemagistrantuuris. Krashevskiy on Eesti kodanik, abielus ja peres kasvab kaks last.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: