Esietendus Raadioteatris! Kutsume kuuldemängu ühiskuulamisele ja vestlusringi.

{{1538560740000 | amCalendar}}
"Reservaadi" vestlusring 22. oktoobril. Autor/allikas: Jan Vutt/ERR

22. oktoobril kell 18 toimub ERR-i Uudistemaja pressiruumis kuuldemängu "Reservaat" avalik kuulamine ning vestlusring lavastaja ja näitlejatega.

Kuuldemängu kuulamine on isikliku kujutlusruumi loomine, aga kuulamine ühises sõbralikus ringis annab võimaluse kujutlusi jagada ja vahetada. Seekord saab uhiuut kuuldemängu kuulata veel enne, kui see raadios kõlab.

Urmas Alase kuuldemängus "Reservaat" põrkuvad ulmelisus ja intellektuaalne ohusatiir. Teemapüstitus, kultuuri ja loomingulisuse vaagimine, puudutab teravalt kaasajanärvi, millele lavastaja on omalt poolt lisanud vaimukaid knihve.
"Reservaat" sai teise auhinna möödunud aastasel kuuldemängutekstide võistlusel.
Kuuldemängu režissööri ja helikujundajana debüteerib Tambet Tuisk. Seni Raadioteatris näitlejana tegutsenud Tambet Tuisk õppis aasta enne lavakunstikooli astumist Tallinna Pedagoogikaülikoolis raadiorežii erialal ja sealt pärineb ka tema ergas huvi audiokunsti vastu.

Osades teater NO99 näitlejad Marika Vaarik (professor Springer), Gert Raudsep (Ejnar Herzprung) ja Rea Lest (Berta Russell). Helirežissöör on Külliki Valdma.

Kuuldemängu esietendus on Vikerraadios 27. oktoobril kell 19.05, Raadio 2-s 28. oktoobri hommikul kell 7 ja Klassikaraadios 28. oktoobril kell 15.05.

 

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: