Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

R2 suvi toob kuulajani ülekandeid festivalidelt ning mitmeid uusi saateid

{{1526651721000 | amCalendar}}

Raadio 2 läheb esmaspäevast, 4. juunist üle suvisele saatekavale, mille argipäevaseid hommikuid müksab kell 7.30 käima Bert Järvet koos uudistetoimetajate Janet Õunapuu ja Anette Parksepaga. Bert lubab suviseid vempe, palavaid staare ja palju head muusikat.

R2 õhtuses vööndis saavad hoo sisse kolm uut saatesarja: "Lil Saade", "Still Out" ja "Amber Muse".

Uue generatsiooni hääleks on terve plejaad mõminaräppareid, kelle muusikat selekteerib ja laseb eetrisse Siim Nestor teisipäeva õhtuti sarjas "Lil Saade".
"Still Out" on Lõuna-Eesti elektroonilise tantsumuusika DJ-de kollektiivi uus raadiosaade, "Amber Muse" tuleb aga saja-aastasest Lätist – Riia hausispetsid Taran ja Lomov toovad majasaundi lõunast põhja, siis kui neljapäevast on saanud reede.
Suveks naasevad Raadio 2 saatekavasse "Ööülikooli" uued ja parimad vanemad saated, minnes eetrisse esmaspäevast kolmapäevani kell 24.
Reedeti kell 13 võtavad Raadio 2 eetri üle külalisstaarid, et mängida saates "Kuumalaine" oma viimase aja lemmikmuusikat.
Pühapäeva pärastlõunal kulgejatele pakuvad end kaaslasteks indidiskorid Raul Saaremets, Erik Morna, Siim Nestor, Villu Kraan ja Sander Varusk, kes mängivad indiklassikat ja värskeid pärle kella 16 ja 18 vahel uues sarjas "Indie-disco". Sportlikele suvenautlejatele pakub muusikalist tuge Sandra Raju trennimuusika podcast "Raju rütmid".
Loomulikult liigub Raadio 2 suve jooksul mööda festivale, et tuua nende melu ja võlu kuulajateni vahetult kohapealt.
Esimesed otseülekanded jõuavad eetrisse juba järgmisel nädalal toimuvalt huumorifestivalilt Luige Nokk, kus muuhulgas astuvad lavale Tädi Horror (Jan Uuspõld) ja Onu Veiko (Indrek Ditmann) Raadio 2 "Laupäeva Hommikust" ning Mart Juur ja Andrus Kivirähk "Rahva Oma Kaitsest".
Juulis ootavad ülekanded Orissaare festivalilt I Land Sound ja augustis Põlva Intsikurmu festivalilt. Tradistsiooniliselt avab Paide Arvamusfestivali saade "Olukorrast riigis".

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: