Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV+ peatoimetaja Darja Saar lahkub ametist

{{1522140133000 | amCalendar}}

Eesti Rahvusringhäälingu venekeelse teleprogrammi ETV+ peatoimetaja Darja Saar lahkub ametist 25. mail. Tema ülesandeid täidab ajutiselt juhatuse liige Urmas Oru.

Juhatuse liikme Riina Rõõmuse sõnul on Darja Saar ETV+ programmi käivitamisel teinud ära erakordselt suure ja tänuväärse töö. Darja on võimekas juht ja energiline eestvedaja.

ETV+ on Eesti meediamaastikul tänaseks kindlalt kanda kinnitanud ja esimene etapp on edukalt läbitud. Nüüd on aeg astuda järgmisi samme ja mõelda lojaalse auditooriumi sihikindlale kasvatamisele ning kogu ETV+ tegevuse paremale integreerimisele ERR-i teiste kanalite ja tootmisüksustega.

Lähiajal hakkab ETV+ tegevust kureerima juhatuse liige Urmas Oru ning ETV+ omasaadete ja programmi tootmist juhtima produtsent Hannela Lippus, kes on kanali juures olnud selle sünnist saati. Mõlemad omavad teletöös suurt kogemust, mida ETV+ oma järgmisel arenguetapil vajab.

Täname Darja Saart tehtud töö eest ja soovime edu uutes põnevates ettevõtmistes.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: