Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV saatesari "Wend Weis" nomineeriti aasta keskkonnateole

{{1511957612000 | amCalendar}}

ETV saatesari "Wend Weis" on nomineeritud keskkonnaministeeriumi korraldatava aasta keskkonnateo konkursil, millega tunnustatakse neid toredaid inimesi, asutusi ja ettevõtteid, kes hoolivad elukeskkonnast ja hoolitsevad selle eest, et ka teised seda teeksid.

Konkursi eesmärk on selgitada välja keskkonnateod, millel on positiivne mõju keskkonnale või mis on suurendanud inimeste keskkonnateadlikkust. Samuti soovitakse innustada konkursi võitjate kaudu ka teisi ettevõtteid, organisatsioone ja eraisikuid kasutama sarnaseid keskkonnasõbralikke lahendusi.

"Ainuüksi fakt, et tehtud tööd väärtustatakse tähelepanemisega, on väga
rõõmustav. Ja olla sellises nimekirjas on au. Saatesarja "Wend Weis" meeskonna nimel - suur tänu tunnustuse eest," ütleb "Wend Weis" saatejuht Priit Kuusk.

"Wend Weis" on 2017. aasta sügishooajal ETV ekraanile jõudnud sari, mis seob kokku rohumaaveise kokkamise nipid ja tutvustab saatesarja jooksul Eesti poollooduslikke kooslusi ning nende hooldamise olulisust. Selline poollooduslike koosluste käsitlus läbi inimeste igapäevase toidu on tavainimesele oluliselt lihtsamini arusaadav, kui ainult looduskaitsele pühendatud saated.

Konkursi võitjat ootab 5000 euro suurune preemia ja keskkonnamärgise kasutusõigus. Oma hääle lemmikkandidaadile saab anda SIIN.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: