Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Vikerraadios algab arvamussaade "Samost ja Ruussaar", alapealkirjaga "Kohe näha, et vanad sõbrad"

{{1497867144000 | amCalendar}}

Alates 9. juulist juhib Anvar Samosti kõrval Vikerraadio pühapäevast populaarset arvamussaadet Ainar Ruussaar.

Anvar Samost ja Ainar Ruussaar on sõbrad üle 20 aasta ning sellest üle poole ka koos töötanud. "Neid ajakirjanikke, kel on Ainariga võrreldav kogemus ja mälu, võib Eestis ühe käe sõrmedel üles lugeda. Sellele lisandub väga hea informeeritus. Eetris on Ainar super hea, huvitav ja kindlasti paljudes asjades ka minuga eri meelt. Saavad olema põnevad saated," usub Anvar Samost.

"Mul on hea meel naasta tagasi tegevajakirjandusse, mis ongi mu elu armastus. Samas annan endale väga hästi aru vastutusest, mille Eesti üks kuulatavamaid arvamussaateid kaasa toob," ütleb Ainar Ruussaar.

Saade "Samost ja Ruussaar" on eetris alates 9. juulist pühapäeviti kell 13.05.

Juuni algul lahkus saatest välisministeeriumis strateegilise kommunikatsiooni nõunikuna tööd alustanud Hannes Rumm. Juunikuu kolmel pühapäeval osales külalissaatejuhina Hans H Luik. Anvar Samosti saateid Hannes Rummi ja Hans H Luigega on siiani järelkuulatud üle 240 000 korra, septembrist juuni lõpuni kuulas pühapäeviti otsesaadet keskmiselt 44 000 inimest.

Saateid saab järelkuulata siin: http://vikerraadio.err.ee/l/samost_ja_rumm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: