Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR 10 veebiseminar kell 10: Rahvusringhääling täna ja homme

{{1495169323000 | amCalendar}}

1. juunil täitus 10 aastat Eesti Rahvusringhäälingu asutamisest ja selle puhul toimub täna kell 10 veebiseminar, kus ERRi eelmine juht Margus Allikmaa ja värskelt ametisse astunud juhatuse esimees Erik Roose saavad võimaluse teineteist intervjueerida.

Sõna saavad teiste meediaorganisatsioonide juhid, õppejõud ja noored ajakirjanikud. ERR avab sellega Eesti ainsa meediakriitika portaali meediakriitika.err.ee

Meediailm meie ümber on kirju ja püüab tähelepanu igal võimalikul juhul. Mõnikord on päris õiget ajakirjandust tohutu infolaviini seest raske leida. Teinekord peidab ajakirjandus end justkui muude asjade varju, reklaam ja pealkirjad pimestavad.

ERR.ee meediakriitika portaal hoiab arengutel silma peal, kiidab kordaminekuid ja hindab eksimusi. Teeme seda, selleks, et ajakirjandus püsiks terve ja parimate kavatsuste juures, ning et avalikkuse huvi oleks esimesel kohal.

Täna kell 10 on kõik oodatud uudistemaja pressikonverentsi saali meediakriitika avaseminarile, mis kestab tund aega:

Kavas:
1) Margus Allikmaa vs Erik Roose. Endisel ja praegusel juhil on mõlemal 10 minutit aega, et teineteist intervjueerida.
2) Rain Kooli usutleb Tallinna ülikooli õppejõudu Priit Hõbemäge.
3) Kui enesekindel on praegune noor ajakirjanik, meediamaastiku tuleviku hoidja? Greete Palmiste kutsus külla aruteluringile Mari Metsa Äripäevast ja Joosep Värgi Postimehest.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: