Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Raadio 4 kuulajad annetasid erivajadustega laste heaks 23 015 eurot

{{1488379385000 | amCalendar}}

Raadio 4 kuulajad annetasid erivajadustega laste heaks 23 015 eurotPrindi lehekülg

 Raadio 4 heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus" toetas sel aastal Narva MTÜ Pereprojekt lapsi. Reedel, 17. märtsil annab Raadio 4 toimetus üle kuulajate annetuse, 23 015 eurot, mille abil ostetakse lastele laes rippuvad liikumist abistavad vahendid.

"Jõulurõõmu kuulutus" on üks vanemaid heategevussaateid Eesti elektroonilise meedia maastikul – tänavu toimus see juba 24. korda. Esmakordselt oli saade Raadio 4 eetris 1993. aastal ning toona toetati verevähki põdevaid lapsi. Aastate jooksul on raha kogutud meditsiinitehnika soetamiseks Tallinna Kliinilise Lastehaigla ning Tartu, Nõmme ja Narva lastehaigla tarvis. "Jõulurõõmu kuulutus" on toetanud Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Tallinna, Ilmastu, Kohtla-Järve, Pärnu, Narva-Jõesuu, Haapsalu, Taheva ja Kohtla-Nõmme lastekodusid ning Sillamäe Vanalinna Kooli, Tartu Emajõe Kooli, Narva lasteaeda Muinasjutt ja Viljandimaa sihtasutuse Perekodu puudega lapsi.

Aastate jooksul tehtud heategevuse eest on Raadio 4 tunnustatud UNICEF-i Sinilinnu aastapreemiaga.

Raadio 4 toimetus tänab kõiki annetajaid abi ja südamlikkuse eest!

Heategevusprogrammi "Jõulurõõmu kuulutus" toetavad Telia, Elisa ja Tele2.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: