Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR vahendab presidendivalimisi valimiskogust, tulekul on debatid teles ja raadios

{{1473157293000 | amCalendar}}

ETV näitab 23. septembri õhtul algusega kell 21.35 seekordsete presidendivalimiste teist teledebatti, kus otse-eetris väitlevad valimiskogus üles seatud kandidaadid. Saatejuhid on Andres Kuusk ja Marko Reikop. ETV+ näitab debatti samal eetriajal otsetõlkega vene keelde.

Vikerraadio debatt toimub päev varem, 22. septembril kell 14-16. Väitlust juhivad Mirko Ojakivi ja Arp Müller. Kuulajad saavad jätta oma küsimusi telefoni automaatvastajale numbril 698 8951 või Vikerraadio kodulehel: http://vikerraadio.err.ee/l/presidendivalimised_2016

24. septembril toimuvaid Eesti Vabariigi Presidendi valimisi valimiskogus saab jälgida telekanalites ETV ja ETV+, Vikerraadio ja Raadio 4 eetris ning ERRi uudisteportaalis.

ETV teeb otseülekande valimiste esimesest voorust Estonia kontserdisaalis algusega kell 11.45 ja toimumise järgi ka teisest voorust kell 15.45. Saatejuhid on Rain Kooli ja Indrek Treufeldt, reporter Anna Gavronski. Ülekanded on samal ajal ka venekeelses telekanalis ETV+, kus saateid juhivad Uljana Gussev ja Dmitri Pastuhhov, reporter on Nikolai Loštšin, kommentaatorid Ilja Dotšar ja Artur Zahharov.

Vikerraadios kõlab otseülekanne valimiste esimesest voorust kell 12-14.30 ja vajadusel ka teisest voorust. Saadet "Presidendivalimised 2016" juhivad Arp Müller ja Mirko Ojakivi. Kuuleb meeleolusid, usutletakse valijamehi, vaatlejaid ja analüütikuid.

Raadio 4 eetris on kell 12-19 eriprogamm "Eesti valib presidenti", valimiskogus toimuvat vahendavad kohapealt Ildar Nisametdinov, Julia Bali ja Kira Evve. Stuudiost juhib saadet Artur Aukon.

ERRi portaalides saab presidendivalimistest kõige parema ülevaate erilehelt presidendivalimised.err.ee. Reaalajas toimuvat vahendatakse otseblogi ja otseülekandega valimiskogust. Lisaks saab end kurssi viia valimiste protseduuriliste ja sisuliste küsimustega. Interaktiivne infograafika, animatsioonid, videod, kandidaatide profiilid ja küsitlused aitavad saada kogu info, mida teada Eesti presidendi valimisest.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: