Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV+ uus hooaeg algab 5. septembril

{{1471605175000 | amCalendar}}

Uuel hooajal ootavad ETV+ vaatajaid juba armsaks saanud saated ja hulk uusi teleprojekte, autorisaated, populaarsed seriaalid, dokumentaalfilmid, kaasaegne vene kino ning legendaarsed välismaa mängufilmid. Sügishooajal valmib rohkem kui 20 tundi omasaateid nädalas.

Peatoimetaja Darja Saare sõnul on ETV+ teisel hooajal programmis kesksel kohal dokumentaalfilmid ja autoriprojektid, samuti anatüütika-, arutelu- ja uudistesaated ning meelelahutus. Eraldi tähelepanu all on noorteprojektid. Noored saavad end proovile panna iganädalases publitsistikasaates "MEIE!", tõsielusaates "Teleinternid" ning multimeedia projektis "LIVEstonia".

Sügishooajal jõuab televaatajateni kokku üheksa päris uut teleprojekti. Neile lisaks veel kolm on plaanitud 2017. aastasse - tulekul on uuriva ajakirjanduse saade, teleblogijate projekt koostöös ETV ja Vikerraadioga ning iganädalane analüütiline saade koostöös Läti telekanaliga LTV7.

"Telekanal ETV+ jätkab kaasaegsete vene filmide näitamist. Uuel hooajal on vaatajail oodata ka Andrei Tarkovski ja Petr Todorovski retrospektiive," lubas Darja Saar.

Uuel hooajal on harjumuspäraselt eetris hommikusaade "Kohv+", mida juhivad Jelena Solomina ja Andrei Titov, "Sinu õhtu" Anna Sapronenko ja Ilja Nartovi seltsis, analüütiline saade Narva stuudiost "Rahvale tähtis" Jüri Nikolajevi juhtimisel, "Noateral" Olesja Lagašiniga, "Rabarbar. Meie Kultuur" ning uudistesaated "Aktuaalne kaamera" ja "Aktuaalne kaamera +".

Lähemalt saab ETV+ uuest hooajast lugeda altpoolt.

Argipäevad algavad kell 6.55 koos saatega "Kohv+" ning saatejuhtide Jelena Solomina ja Andrei Titoviga. Hommikusaatesse kuulub kõik see, mis aitab päeva edukalt alustada – uudised, ülevaade värkest meediast, toiduretseptid, intervjuud päevakajalistel teemadel.

Õhtuti esmaspäevast reedeni kell 19 kutsuvad televaatajaid oma mõnusasse seltskonda Anna Sapronenko ja Ilja Nartov. Säravad saatejuhid võõrustavad uusi ja vanu tuttavaid, et vestelda ja kuulata head muusikat.


ETV+ õhtustel eetriaegadel näeb uue hooaja programmis arutelusid, analüütikat, kultuurisaateid ja reisilugusid.

Esmaspäeviti kell 20.30 on Narva stuudiost otse-eetris saade "Rahvale tähtis". ERR-i ajakirjanik Jüri Nikolajev räägib koos stuudiokülalistega kõige päevakajalisematest asjadest Ida-Virumaal, mis lähevad korda ka Eestimaa teiste piirkondade elanikele.

Teisipäeviti kell 20.30 esitab venekeelse Postimehe peatoimetaja Olesja Lagašina saates "Noateral" arvamusliidritele teravaid küsimusi aktuaalsetel teemadel.

Kolmapäeviti kell 20.30 võtab saatejuht Dmitri Fefilov koos ekspertide ja publikuga vaatluse alla ühiskonnaprobleemid saates "Aeg otsustada", kus eesmärgiks on seatud ka lahendusteni jõudmine.

Neljapäeviti kell 20.30 jätkavad Evelina Vedom, Ilja Nartov, Aleksandr Hobotov ning hiljuti meeskonnaga liitunud Artur Tjulenev Eesti kaasaegse kultuuri tutvustamist saates "Rabarbar. Meie kultuur".

Reede õhtuti näeb ETV+ eetris kahte uut saadet. Kell 20.30 on vaatajate ees dokumentaalsaadete sari "Lasnamäe muuseum" ja kell 20.40 Artemi Troitski autorisaade "Totu Kuul". Venemaalt Eestisse kolinud ajakirjanik ja muusikakriitik küsitleb tuntud eestimaalasi, tehes seda nii, et vaatajad saavad teada palju uut, ebatavalist ja huvitavat nii enda kui ka meie riigi kohta.

Laupäeva õhtud on pühendatud sel sügisel noortele. Kohe pärast "Aktuaalset kaamerat" kell 20.15 jõuab eetrisse algajate ajakirjanike uudistesaade "MEIE!". Kell 20.25 ootab vaatajaid dokumentaalfilmide sari "Mina siin", mis räägib põnevatest inimestest, kes tavaliselt kaamerate ette ei satu.

Pühapäeviti kell 19.30 näeb Julia Kalenda road-story žanris saadet "Reisikaaslane", mille esimene hooaeg kannab nime "Legendaarsed".

ETV+ uudistesaated jätkavad oma tööd harjumuspärases rütmis. "Aktuaalse kaamera" lühisaade on eetris argipäeviti kell 7.00, 7.30, 8.00 ja 18.00, uudiste pikem saade kell 20.00. Laupäevane uudistesaade kell 20.00 ning pühapäeviti on samal algusajal vaatajate ees "Aktuaalne kaamera +".

Telekanali esimese sünnipäeva puhul on kavas telesild Riiaga, oodata on uue sketšisaate "Estonia 2" esilinastust ja näha saab hiljuti Tallinnas salvestatud kontserti "Tsoi laulud". Üllatusi tuleb veel : 3.-7. oktoobrini asendavad saadete "Kohv+", "Sinu õhtu", "Noateral", "Rahvale tähtis" ja "Rabarbar. Meie kultuur" saatejuhte tele-eetris päris algajad – lapsed ja noored.

Alates 1. oktoobrist läheb käima Aleksandr Hobotovi uus reisisaade "Vladivostok" ja 6. novembril tõsieluline värskelt valmiv saateprojekt "Bon Courage!"

Neljapäeviti tutvustab ETV+ vaatajatele kaasaegseid vene filme, pühapäeviti USA kinomaailma legendaarseid pärle.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: