Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR vahendab Rio olümpiat teles, raadios, internetis ja mobiilis

{{1469369995000 | amCalendar}}

Eesti rahvusringhääling vahendab Rio de Janeiros algavaid XXXI suveolümpiamänge kolmes telekanalis - ETVs, ETV2s ja ETV+is, kahes raadiojaamas - Vikerraadios ja Raadio 4s, samuti spordiportaalis ja mobiilis. Sel reedel algavatelt olümpiamängudelt jõuab vaatajateni üle 350 tunni HD-otseülekandeid televisioonis, neile lisaks võistlusprogrammi otseülekanded ja -lülitused raadioeetris.

ERRi Rio 2016 mobiiliäpist saab näha ülekandeid, videosalvestusi, tipphetki ning olümpiauudiseid telerist ja arvutist sõltumata nii otsepildis kui ka hiljem järele vaadates. ERRi spordiportaal toob olümpiauudised ja otseülekanded arvutisse.

Suurvõistlusi vahendab eestlastele kaks ERRi olümpiastuudiot. Neist üks asub Rio de Janeiro olümpiapargi telekeskuses ja teine Tallinnas, mida juhivad ajakirjanikud Aet Süvari, Margit Kilumets ja Eeva Esse. Olümpiastuudio on eetris kolmel korral päevas - varahommikul, et võtta kokku öised sündmused, pärastlõunal enne uue võistluspäeva algust ning hilisõhtul, võistluspäeva viimase kolmandiku eel.

ETV olümpiaprogrammi ja piduliku avatseremoonia Maracana staadionilt juhatab 5. augusti hilisõhtul sisse saade "Teel olümpiale. Eesti eest", mis tutvustab Eestit esindavat 47 sportlast. Avatseremoonia algab kell 1.50, otseülekannet kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Alvar Tiisler.

Vikerraadio eetris toovad Karl Mihkel Eller ja Juhan Kilumets Rio de Janeirost kuulajateni otsereportaažid, intervjuud ja vahetud muljed. Otseülekannete põhirõhk on 12. augustil algaval kergejõustikul. Olümpiastaadionilt jõuavad spordisõpradeni kergejõustikuprogrammi olulisemad hetked. "Vikerhommiku" saates võetakse lõppenud võistluspäev kokku olümpiapäevikutes kell 6.05 ja 7.05, nädalavahetustel kell 7.05 ja kell 8.05, tehakse otselülitusi ja reportaaže Riost. Kavas on ka traditsiooniline ennustus- ja mälumäng (E-R kl 7.55), mida viivad läbi Allar Viivik ja Tenno Sivadi.

Rio de Janeiro olümpiaprogramm ERRi kanalites:
http://sport.err.ee/v/rio2016/ylekanded/2546117a-ac21-416c-b0d4-47bb60e12a32/rio-2016-om-ulekanded-err-i-kanalites

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: