Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tänasest läheb ETV+ eetrisse Narva stuudio esimene saade "Rahvale tähtis"

{{1456320962000 | amCalendar}}

Analüütiline vestlussaade "Rahvale tähtis" on tänasest telekanali ETV+ otse-eetris algusega kell 20.30, pärast "Aktuaalse kaamera" uudiseid. Rahvusringhäälingu Narva stuudiost eetrisse minevat saadet juhivad ERRi ajakirjanik Jüri Nikolajev, ajalehe Narvskaja Gazeta peatoimetaja Sergei Stepanov ning ajalehe Viru Prospekt vastutav toimetaja Svetalana Zaitseva.

Uues saates analüüsivad saatejuhid koos stuudiokülalisega pressiklubi formaadis nädala olulisi sündmusi Eestis ja välismaal ning tähtsal kohal on ka Ida-Virumaal toimuv.

"Siiamani olid Narva, Sillamäe ja Kohtla-Järve elanike arvamused sõnastatud poliitikute või pealinna ajakirjanike poolt. Uus telesaade "Rahvale tähtis" on Ida-Virumaa elanike otsekõne," selgitas ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

"Esimeses saates püüame koos külalisega, Ida-Viru maavanema Andres Noormägiga, mõista olukorda Ida-Virumaal," sõnas saatejuht Sergei Stepanov. "Plaanime selgitada, kuivõrd on Ida-Virumaa võimeline oma probleemidega iseseisvalt hakkama saama. Või oleme rahul ülalpeetava rolliga, lootes alati saada abi? Mis täpsemalt segab valda majanduslikult edukaks saamisel?" rääkis Stepanov.

"Üritame aru saada, millise "kommi" otsustas valitsus Ida-Virumaale kinkida. Teeme kommipaberi lahti ja proovime, kuidas see sobib meie provintslikule maitsele," kommenteeris ERRi ajakirjanik Jüri Nikolajev valitsuse möödunud nädalal toimunud istungit Narvas, millest samuti räägitakse saates "Rahvale tähtis".

Saade "Rahvale tähtis" on ETV+ otse eetris Narva stuudiost iga kolmapäeval kell 20.30 alates 9. märtsist.

Saate veebileht: http://etvpluss.err.ee/l/arutelu/narodu_vazhno

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: