Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Eesti rahvusringhääling avas telestuudio Narvas

{{1454486616000 | amCalendar}}

Täna, 16 veebruaril, avati Narvas rahvusringhäälingu telestuudio. Alates 9. märtsist jõuab siit eetrisse ETV+ analüütiline arutelusaade, kus osalevad kohalikud ajakirjanikud ja Ida-Virumaa arvamusliidrid.

Projekti on investeeritud 120 000 eurot, mis kulub stuudio infrastruktuurile ja tehnilisele varustusele ning töötajate koolitusele. Tehnikat hakatakse stuudiosse paigaldama veebruari lõpus.

7. märtsist algavad ETV+ hommikusaate "Kohv+" otselülitused Narva stuudiost. 9. märtsist jõuab Narvast ETV+ eetrisse tunniajane arutelusaade "Народу важно" ("Rahva jaoks oluline"), mida asuvad juhtima ERRi ajakirjanik Jüri Nikolajev, Narva ajalehe peatoimetaja Sergei Stepanov ning Viru Prospekti vastutav toimetaja Svetalana Zaitseva.

Kevadhoojal alustab Narva stuudios tööd üks palgaline tehniline töötaja. Režissöörid, operaatorid, toimetajad ja jumestajad teevad koostööd ERRi Narva stuudioga projektipõhiliselt.

ERRi uus stuudio asub sama katuse all Põhjamaade Ministrite Nõukogu Narva filiaaliga aadressil Puškini tänav 19.

"Tänu koostööle Põhjamaade Ministrite Nõukogu Narva filiaaliga hakkab ETV+ Narva stuudio olema huvilistele avatud. Meie idee järgi saab uuest stuudiost nii saadete tegemise paik kui ka kultuuri- ja hariduskeskus. Juba 26. veebruaril toimub siin seminar uuriva ajakirjanduse teemal," ütles ETV+ peatoimetaja Darja Saar.

Ida-Virumaa vallavanema Andres Noormägi sõnul on Narva telestuudio avamine suurepärane sündmus. "Loodame, et alates sellest aastast jõuab tele-eetrisse rohkem uudiseid ja saateid Ida-Virumaalt ja Narvast. ETV+ abiga loodame tugevdada sidet vene keelt kõneleva vaatajaga," selgitas Noormägi.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: