Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tulekul on ETV sarja "Punk teraapia" heategevuskontsert-salvestus

{{1448282955000 | amCalendar}}

Teleekraanil karastuse saanud eriliste noorte rockbänd Bandemoonium on publiku ees jõulupühade eel, 22. detsembril, Vabalaval.

Ansambel Bandemoonium on alates kevadest teinud läbi tohutu teekonna - nad on seigelnud nii siin kui sealpool Soome lahte, saanud kogemusi nii raadios kui teleekraanil. Jämminud koos Metsatöllu ja Elephants from Neptune muusikutega ja ansambliga Pertti Kurikkaan Nimipäiväivät. Nüüd on aeg küps suure lava jaoks, et seista võrdsena teiste muusikute kõrval.

Neile on laval toeks Eesti folkmetali lipulaev Metsatöll, kes teeb ühtlasi oma esimese etteaste pärast Euroopa turneed. Samuti asutuvad üles kodumaad väisav Ingrid Lukas ning alati elegantsed Kosmikud. Tule ja saa osa kontsertsalvestusest!

Kontserti näidatakse 25. detsembril ETVs.

Kontserdi tulu annetatakse Eesti laste ja noorte diabeedi ühingule eesmärgiga kinkida jõuludeks vähemalt ühele esimese tüübi diabeeti haigestunud lapsele moodne insuliinipump.

Ühingu juhatuse liige Kristi Peegel hindas noorte muusikute otsust toetada just diabeeti haigestunud lapsi väga kõrgelt.

"Esimese tüübi diabeet on täna veel ravimatu haigus, mille püsivalt kontrolli all hoidmiseks on kvaliteetne tehnoloogia hädavajalik. Paljud diabeeti haigestunud laste pered ei suuda endale moodsat insuliinipumpa selle kõrge hinna tõttu osta ning seetõttu on iga heategevuslik annetus ja toetus meile äärmiselt teretulnud," selgitas Peegel. "Loodan kogu südamest, et Bandemoonium jätkab oma erilist teekonda ning suudab olla eeskujuks ja innustajaks erinevaid haigusi põdevatele lastele ja nende peredele," lisas Kristi Peegel.

Eesti laste ja noorte diabeedi ühingu tegevuse kohta saab rohkem teada siit: www.lastediabeet.ee

Saatesari "Punk teraapia" on ETV eetris laupäeviti kell 19.35.

Vabalaval toimuva kontserdi tavapilet maksab 10 eurot.
Müügil on ka sponsorpiletid summas 50-2000 eurot.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: