Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Uus veebileht Lastejaam.ee avaneb piduliku otseülekandega

{{1441350579000 | amCalendar}}

Juba sel laupäeval avab ETV2 uue laste veebilehe Lastejaam.ee. Just selsamal lehel toimub otseülekanne suurest avamispeost 19. septembril kell 16 - avamispidustustest saab igaüks osa kodust lahkumata. Külla tulevad reporter Timmu, klounid Piip ja Tuut, tsirkusetrupp Folie ning ETV ja Raadio Laululapsed.

"Nii et kutsuge sõbrad kokku, katke laud, avage Lastejaam.ee lehekülg laupäeval kell neli ja lõbutsege koos meiega," kutsub Lastejaama toimetaja Liis Mehine.

Lastejaamas on järelvaadatavad ja -kuulatavad Eesti Rahvusringhäälingu kanalite lastesaated. Saatevagunites leidub toredaid pildialbumeid laste saadetud joonistustega, samuti fotodega saadete valmimisest. Samas on ka Annika Mändmaa pärimuslaulude tekstid, AHHAA Teadusteatri katsete õpetuslehed, Miniturniiri kuulajaküsimused ja palju muud. Lastejaama lehelt on kõige lihtsam ja mugavam saadete tegijatele kirjutada, pilte saata ja võistlustest osa võtta.

"Lasteoas" väljakuulutatud konkursile "Suveseiklused" laekunud pildid ja vahvad jutukesed on Lastejaamas kokku kogutud suurele maailmakaardile, kus kõik huvilised saavad osa ka teiste seiklustest.

Avastada saab ka mängukohvrites peituvaid puslepilte, viktoriine, tegevus- ja värvimislehti saadetest ja multikatest tuttavate tegelastega.

Lastejaam.ee lehele koondatakse uudiseid nii tulevatest kui ka toimunud sündmustest, teavet, kuhu lastega minna ja mida teha. Head vihjed on oodatud e-posti aadressil [email protected].

Uue veebilehe lõbusad ja värvilised tegelased on välja mõelnud disainer Anni Varm. Mudilaste tarbimisharjumusi arvestades on agentuur WSI-online loonud eri ekraanidega kohanduva veebilehe, mida näeb ühtviisi hästi nii arvutis kui ka nutiseadmetes.

Lastejaam.ee avaneb laupäeval, 19. septembril suure avamispeoga, mida näeb sealsamas lehel algusega kell 16.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: