Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Täna on viimane päev registreeruda ETV+ infopäevale

{{1430378211000 | amCalendar}}

16. mail algusega kell 13 toimub telemaja 1. stuudios (Gonsiori 27, Tallinn) rahvusringhäälingu uue telekanali ETV+ heade mõtete kogumise päev. Täna lõpeb registreerumine kõigile huvilistele, kes soovivad sündmusest osa saada.

ETV+ peatoimetaja Darja Saare sõnul on infopäeva üks olulisemaid eesmärke anda osalejatele võimalus tutvustada oma ideid žüriile ja publikule ning saada tagasisidet enne septembris Tallinnas toimuvaid ristmeedia talguid.

"Eesti on maailmas start-up-liikumise eestvedaja, kuid meedia valdkonnas on ETV+ algatus päris uus nähtus Eesti jaoks ning seetõttu vajab see spetsialistidele ja publikule tutvustamist, et kõik saaksid täielikult selle võimalusi ära kasutada," lisas Saar.

Osavõtt ETV+ infopäevast on kõigile huvilistele tasuta, osalemiseks tuleb end registreerida hiljemalt 13. maiks siin: https://docs.google.com/forms/d/1W_WDxWr9hgXYFso0icJCV9j3ulE5D2nvg2cUJwS-yfA/viewform

ETV+ infopäeva programm
13:00 - Elina Gerodese muusikaline esinemine
13:10 - ETV+ lühitutvustus
13:15 - Soojendusmäng mitteformaalse hariduse keskuselt GAME club (www.thegameclub.eu/)
13:30 - Mis on rist- ja transmeedia? Alessandro Nanì, Balti Filmi- ja Meediakool
14:10 - Televisioon ristmeedias, Andres Jõesaar, Balti Filmi- ja Meediakool
14:50 - ETV+ ristmeedia talgud: kuidas mina saan osaleda? Darja Saar, ETV+
15:05 - Loomingulise grupi "25" sketšid
15:10 - Ideede esitlused ja žürii tagasiside ideede autoritele
16:00 - Infopäeva lõpetamine ja ETV+ sündmuste tutvustamine

ETV+ infopäeval annavad ideede autoritele tagasisidet ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar, Balti Filmi- ja Meediakooli ristmeedia eestvedaja Andres Jõesaar ning Migratsiooni ja Integratsiooni Sihtasutuse "Meie inimesed" meedia valdkonnajuht Natalja Kitam.

ETV+ ristmeedia talgud on kutsutud ellu Integratsiooni- ja Migratsiooni Sihtasutus Meie inimesed ja Eesti Rahvusringhäälingu poolt. Algatust toetavad Balti Filmi- ja Meediakool, Briti Saatkond Eestis ja Taani Kultuuriinstituut. Tegevust rahastatakse Ühtekuuluvuspoliitika fondide rakenduskava 2014–2020 prioriteetse suuna "Sotsiaalse kaasatuse suurendamine" meetme "Võimaluste loomine Eestis elavate ning ühiskonda vähelõimunud püsielanike aktiivse hõive ja ühiskondliku aktiivsuse suurendamiseks ja uussisserändajate kohanemise ja hilisema lõimumise toetamiseks" programmi "Koostöö ja kommunikatsiooni tegevused" alategevuse " Lõimumisalased kommunikatsioonitegevused" raames.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: