Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Raadio 4 "Jõulurõõmu kuulutus" toetab tänavu Kohtla-Järve lastekodu

{{1418485582000 | amCalendar}}

Rahvusringhäälingu venekeelses Raadio 4-s on alanud iga-aastane heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus", kus tänavu aidatakse Kohtla-Järve lastekodu. Kuulajate annetusi kasutatakse lastekodule väikebussi ostmiseks. Pühadesaade on eetris kuni 7. jaanuarini iga päev kell 17.05-19.

Esmakordselt oli saade Raadio 4 eetris 1993. aastal, toona toetati verevähki põdevaid lapsi. Aastate jooksul on raha kogutud meditsiinitehnika soetamiseks Tallinna kliinilise lastehaigla, samuti Tartu, Nõmme ning Narva lastehaigla tarvis. "Jõulurõõmu kuulutus" on aidanud Tartu, Viljandi, Jõhvi, Narva, Tallinna, Imastu, Kohtla-Järve, Pärnu, Narva-Jõesuu, Haapsalu lastekodusid ja Sillamäe Vanalinna kooli,Tartu Emajõe kooli ja Narva lasteaia "Muinasjutt" puudega lapsi.

Annetada saab telefoni teel helistades numbrile 9007021 maksumusega 6 eurot või 9007022 maksumusega 15 eurot. Helistades saab jätta automaatvastajale teate ja õnnitleda või tervitada oma sõpru ja lähedasi "Jõulurõõmu kuulutuse" saates.

Raadiokuulajate kõnesid vahendavad telefonifirmad EMT, Elion, Elisa ja Tele2 ilma teenustasuta.

Annetada saab ka panga kaudu: Kohtla-Järve lastekodu, arvedusarve: EE792200001120013248, Swedbank, selgitus "Jõulurõõmu kuulutus".

Raadio 4 on kuulatuim venekeelne jaam Eestis.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: