Kaubamärgid ja logod

Rahvusringhäälingu logo
Rahvusringhäälingu logo Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Ülevaade Eesti Rahvusringhäälingu nimele registreeritud kaubamärkidest.

Põhiliselt kuuluvad Eesti Rahvusringhäälingule saadete-nimelised või ERR-i ja tema õiguseellaste (Eesti Televisioon ja Eesti Raadio) toodetud saadetest pärinevate tegelaskujude nimelised kaubamärgid. Need on näiteks AK, OP!, AEG LUUBIS ning Tipp ja Täpp, Hunt Kriimsilm, Leopold jt.

Kaubamärgi registreerimise mõte on välistada enda loodud ja oma tooteid eristavate tähiste kasutamine teiste isikute poolt. Kaubamärkide registreeringuid saab kontrollida Patendiameti koduleheküljel paiknevas kaubamärkide registris.

Loetelu Eesti Raadio, Eesti Televisiooni ja Eesti Rahvusringhäälingu nimele registreeritud kaubamärkidest (seisuga 1. jaanuar 2020). 

Eesti Rahvusringhäälingu programmide ja saadete logosid on õigus kasutada isikutel ja ühingutel, kes on selleks vastava loa saanud.

Logode kasutamise info ja logofailide saamiseks võtke palun ühendust: [email protected]

Kaubamärkide kasutamise ja turundusalase koostöö osas võtke palun ühendust ERR-i müügi- ja turundusosakonna juhi Pille-Mai Helemäega: [email protected]

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: