X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ETV uus tõsielusari "Segasummasuvila ratastel" saadab suurpere reisi läbi Euroopa

"Segasummasuvila ratastel" Autor/allikas: ERR

Mis juhtub, kui panna ühte autosse ema-isa, seitse last ja koduloomad ning võtta ette kuudepikkune reis Lõuna-Euroopasse? ETV uus tõsielusari "Segasummasuvila ratastel" kutsub esmaspäeviti kell 20 kaasa perekond Kesküllade värvikirevale seiklusele läbi Euroopa.

Viljandimaal elavad Anni ja Tarvo otsustasid möödunud aasta sügisel võtta ette seiklusterohke väljakutse ja suunduda koos oma seitsme lapse ning lemmikloomadega mitmeks kuuks Lõuna-Hispaaniasse. "Oleme Eesti risti-põiki läbi sõitnud ja tahame oma lastele maailma näidata ning kasvatada neist eurooplased. Läksime sel korral ka päikest otsima, et suve veidi pikendada ning omal nahal tunda, kas lastega on soojas kliimas hoopis lihtsam või sootuks raskem toimetada," selgitab Anni Keskkülla ideed seitsme lapsega autoreis ette võtta. Reisile suunduvad koos vanematega kõik pere lapsed mõnekuusest pesamunast teismelisteni: Alissa (11), Jonatan (10), Jonas (6), Robin Lukas (4), Larsen (3), Anna Lovisa (1) ja Lasse Rasmussen (4 kuud).

Esmaspäeviti ETV peal näidatav kümneosaline tõsielusari "Segasummasuvila ratastel" saadab Keskküllade pere nende autoreisil Hispaaniasse ja tagasi ning annab ettekujutuse ühe suurpere argistest tegemistest nii koduses Eestis kui ka soojal lõunamaal. Kokku kestis reis koos sõiduga kolm kuud, sellest kaks kuud elati kohapeal, et kohalike eluga paremini tuttavaks saada.

Anni ja Tarvo jaoks ei ole ettevõtmine esmakordne, sest varem on suure perega sel moel käidud ka Taanis ning juba on plaanis järgmine pikem reis sel kevadel. Küll on iga reis omamoodi ja ka Hispaaniasse suundudes ei lasknud väljakutsed end pikalt oodata. Pere asus teele septembris ja esimese takistusega seisti silmitsi juba Eestimaa pinnal, sest veel enne riigipiiri ületamist läks auto katki. Uus auto peagi leitud ning teele siiski asutakse.

"Segasummasuvila ratastel" alustab ETVs esmaspäeval, 8. jaanuaril kell 20.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: