X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Uus Eesti Raadio mobiiliäpp toob ERR-i audiosisu mugavalt kätte

Eesti Raadio mobiiliäpp
Eesti Raadio mobiiliäpp Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti Rahvusringhääling on arendanud uue mobiiliäpi Eesti Raadio, mis pakub mugavalt ühes kohas otse- ja järelekuulamiseks rahvusringhäälingu kõikide raadiojaamade poolt loodud audiosisu päevakajalistest intervjuudest muusikasaadeteni.

Eesti Raadio mobiiliäpp on kaasaegne funktsionaalne rakendus, mis koondab ühte kohta kõik ERR-i raadiojaamad, muusikakanalid, raadiosaated ja -sarjad, kontserdiülekanded, intervjuud, podcastid ja ka valiku telesaadetest.

Rakendusest saab otse kuulata 14 audiokanalit, sest kõrvuti viie ERR-i raadiojaamaga on äpis leitavad ka Raadio 2 ja Klassikaraadio žanripõhised muusikakanalid: Vikerraadio, Raadio 2, Klassikaraadio, Raadio 4, Raadio Tallinn, R2 Chill, R2 Eesti, R2 Pop, R2 Rap, R2 Rock, R2 Altpop, Klara Klassika, Klara Jazz ja Klara Nostalgia. Rakendusest leiab ka kõikide raadiojaamade saatekavad koos järelekuulamise võimalusega.

Eesti Raadio mobiiliäpi sisu on jagatud teemade järgi, et kasutaja leiaks endale huvipakkuva võimalikult mugavalt üles kanalist sõltumata. Rakenduses on kuulamiseks tuhandete tundide jagu kultuuri- ja ajaloosaateid, päevakajalisi saateid ja eraldiseisvatena kuulatavaid päevakajalisi intervjuusid ning žanrite järgi jagatud muusikasisu, sh leiab oma nii klassikalise muusika, džässi, pop- kui ka alternatiivmuusika kuulaja. Mobiiliäpist leiab ka lastele mõeldud sisu ja kirju valiku Raadioteatris salvestatud järjejutte ja kuuldemänge.

Eesti Raadio äpp pakub lisaks raadiojaamade poolt loodud sisule kuulamiseks ka podcaste, hetkel näiteks taskuhäälinguid "Spordis ainult tüdrukud", "Piltlikult öeldes" ja "Planeet Hollywood". Samuti on rakenduses kuulatavad osad ETV ja ETV2 vestlussaated, sh "Plekktrumm", "Esimene stuudio", "Kultuuristuudio" jt.

Uus audioäpp on arendatud kasutajamugavust ja funktsionaalsust silmas pidades. Kõik otsekuulamise kanalid on leitavad rakenduse ülaribalt, et kanalite vahel navigeerimine oleks võimalikult lihtne. "Jätka kuulamist" lahendus võimaldab jätkata kuulamist kohast, kus viimati see pooleli jäi. Mugavamaks kasutamiseks saab luua nimekirju oma lemmikutega ja sisu saab ka alla laadida, et kuulata saateid internetist sõltumata. Uus rakendus asendab funktsionaalsuselt kõiki seniseid ERR-i eraldiseisvaid raadiojaamade audioäppe, mille tugi lõpeb.

Eesti Raadio äpp on tasuta alla laaditav nii Google Play'st kui ka App Store'st. Rakenduse leiab otsingusõnaga "ERR Eesti Raadio". Eesti Raadio mobiiliäpi on arendanud Eesti Rahvusringhääling, kujunduse on loonud Fraktal.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: