X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Rahvusringhäälingu Pärnu korrespondendi kohale asub Kristi Raidla

Kristi Raidla
Kristi Raidla Autor/allikas: Erakogu

Eesti Rahvusringhäälingu uudistetoimetusega liitub Kristi Raidla, kes hakkab Pärnu ja Pärnumaa korrespondendina vahendama piirkondlikke uudiseid kõikidel ERR-i uudisteplatvormidel.

Alates 2024. aasta jaanuarist vahendab Pärnu ja Pärnumaa uudised rahvusringhäälingu tele- ja raadiouudistele ning veebiportaali Kristi Raidla, kes võtab ameti üle Ester Vilgatsilt.

"Oleme Ester Vilgatsile väga tänulikud pikaajalise pühendunud töö eest ERR-i uudistetoimetuses. Kristi Raidla eestvedamisel on Pärnu ja Pärnumaa sündmused kindlasti ka edaspidi hästi kajastatud," ütleb ERR-i uudistetoimetuse juht Anvar Samost.

Kristi Raidla on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ajakirjanduses ja kommunikatsioonis ning õppinud lisaks turismi- ja hotelliettevõtlust. Haapsalus sündinud ja Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi lõpetanud Raidla on Pärnus elanud tänaseks rohkem kui 20 aastat. Alates 2017. aastast on ta töötanud Politsei- ja Piirivalveametis Lääne prefektuuri pressiesindajana Pärnus.

Eesti Rahvusringhäälingul on Eestit kattev korrespondentide võrgustik piirkondlike uudiste ja sündmuste kajastamiseks. Lisaks Pärnu ja Pärnumaa korrespondendipunktile on ERR-i uudistetoimetusel korrespondendid Võru- ja Põlvamaal, Läänemaal ja Hiiumaal, Saaremaal, Kesk-Eestis, Narvas, Virumaal ja Valgamaal. Kohalikke uudiseid vahendavad ka Tartu ja Narva stuudiod.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: