X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Lasteekraani jõulukalendris avaneb muinasjutuline maailm

Lasteekraani jõulukalender (2023)
Lasteekraani jõulukalender (2023) Autor/allikas: ERR

1. detsembriga avanes Lasteekraan.ee lehel jõulukalender, kust kõik muinasjutusõbrad leiavad iga päev uue lastejutu ja animatsiooni. Raadioteatri ning ajakirjadega Täheke ja Hea Laps koostöös valitud lugusid esitavad armastatud näitlejad.

1. detsembrist jõululaupäevani on Lasteekraani lehel avatud kaunis talvine mets, kus metsaloomad peavad jõule ja meisterdavad iga päev uue lasteloo.

Jõulukalender pakub avastamiseks ajakirjade Täheke ja Hea Laps autorite Andrus Kivirähki, Kairi Loogi, Helena Kochi, Kadri Hinrikuse, Liis Seina, Juhan Voolaiu, Piret Jaaksi, Lucija Mrzljaki, Jaan Rannapi, Markus Sakstamme ja Veronika Kivisilla lugusid. Lisaks on kavas ka üks Ukraina muinasjutt.

Lood on Raadioteatris sisse lugenud näitlejad Kaspar Velberg, Piret Laurimaa, Garmen Tabor, Hendrik Toompere, Laura Kalle, Anu Lamp, Rasmus Kaljujärv, Veiko Tubin ja Kadri Lepp.

Lastejutud on pannud animatsioonidega elama Rebeka Kruus, Anu Kadri Uustalu, Piret Lindau, Ariel Genrihov, Ronald Must, Aimar Soots, Jaanika Tork ning Animakooli lapsed. Kalendri illustratsiooni on loonud Tuuli Lepik.

Kõiki lugusid saab jõulukuul õhtujutuna kuulata ka Vikerraadiost.

Lasteekraani jõulukalendri leiab aadressil: https://lasteekraan.err.ee/1609179115/joulukalender-2023

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: