X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ETV+ ekraanil alustab lõbus viktoriin "Kes küll seda teaks?"

ETV+ telemängu
ETV+ telemängu "Kes küll seda teaks?" saatejuht Anton Aleksejev

ETV+ ootab sellest reedest vaatajaid kaasa elama uuele telemängule "Kes küll seda teaks?". Üllatavate küsimustega viktoriini juhib Anton Aleksejev.

Vähetuntud faktid, üllatavad teadmised ja trikiga küsimused – uus telemäng "Kes küll seda teaks?" ("Кто бы знал?") haarab meeleoluka teadmistekontrolliga, kus vaja läheb nii laia silmaringi, nutikust kui ka head huumormeelt. Küsimused puudutavad väga erinevaid teemasid ulatudes surikaatide välimusest kuulsate teadlaste elu-oluni.

Vaatajate silme ees hakkab end proovile panema kaks võistkonda, mida juhivad Artur Tjulenev ja Julia Kornejeva. Nendega liituvad igas saates tuntud inimesed ning oma roll on ka stuudiopublikul, kes saavad poolehoidu näidata ühe või teise võistkonna taha koondudes.

Uut telemängu juhib karismaatiline Anton Aleksejev, kes on paljudele seni tuttav eelkõige uudisterindelt.

"Kes küll seda teaks?" põhineb rahvusvahelisel menukal formaadil, mis on kohandatud kohalikele teemadele vastavaks. Nii jagub saates nuputamist laia maailma kui ka Eestit puudutavatel küsimustel. Igas saates otsitakse vastuseid 12 küsimusele 12 erinevas kategoorias. Otsustavaks võib saada kõige  viimane küsimus, mis võimaldab meeskondadel oma punktid kahekordistada.

"Kes küll seda teaks?" alustab ETV+ ekraanil sel reedel kell 20.30.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: