Raadio 2 tähistab suure peoga 30. sünnipäeva

Raadio 2 30 sünnipäev
Raadio 2 30 sünnipäev Autor/allikas: ERR

1. mail 30. sünnipäeva tähistav Raadio 2 toob juubeli puhul eetrisse raadiolegendid, naljakad eetriapsud, parima muusika ja soovikontserdi. Sünnipäev kulmineerub 13. mail suurejoonelise R2 eriüritusega Tallinn Music Week festivalil.

Raadio 2 tähistab oma 30. sünnipäeva suure eriprogrammiga 1. mai keskpäevast südaööni. Tänased eetrihääled võtavad stuudios vastu legende, kes aastate jooksul R2s suuri tegusid on teinud. Teiste seas kuuleb R2 eetris taas Marko Reikopit, Reet Linnat, Märt Rannamäed, Genkat, Urmas Vainot, Margus Hunti, Jaagup Kreemi, Maris Kõrvitsat ja Herkki Haldret. Kunagisi saatejuhte võtavad sünnipäevastuudios vastu Marta Püssa, Pille-Riin Karro, Raul Saaremets, Bert Järvet, Robin Juhkental, Carola Madis, Margus Kamlat ja Kristo Rajasaare.

Sünnipäeva jagub ka nalja, sest kuulajateni tuuakse aastate jooksul kogunenud eetriapsud. Samuti puhutakse pidupäeval elu sisse kunagistele raadiokõllidele ja Erik Morna avab oma raadiopäeviku. Koos sünnipäevaga täitub raadioeeter parima muusikaga, millele lisaks vürtsitab Dr. Koit igat saatetundi pidupäevabängeriga. Kuulajate õnnitlused jõuavad eetrisse 1. mail alates kell 20, kui südaööni mängivad soovisaates "Palju õnne meile teie kõigi poolt!" tervitusi ja lemmiklugusid raadioeetris ette Kaisa Potisepp ja Robin Juhkental.

Peomeelollu saab end sättida juba sünnipäeva eelõhtul, kui pühapäeval alates kella 18st kogunevad kõik R2 õhtuse vööndi saatejuhid, et mängida pidulikult oma lemmikmuusikat – metalist räpini, etnost teknoni!

1. maiga Raadio 2 pidustused ei peatu, sest tulemas on Tallinn Music Week ja koos sellega ka R2 eriprogramm. 13. mail toimub Vaba Laval suur muusikaõhtu, kus meeleolu loovad R2 saatejuhid ja parimad muusikud, sh Trad.Attack!, Elephants from Neptune, IVI, manna ning külalised välismaalt Sweet Tempest, Ruta Mur ja Arya Zappa. Programmist saab osa R2 otseülekandes või piletit ostes kohapeal.

Raadio 2 esimest eetrisse läinud saadet saab kuulata siin: https://menu.err.ee/1608959311/raadio-2-tahistab-30-sunnipaeva-kuula-esimest-eetrisse-lainud-saadet

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: