ETV uus saatesari lahkab kõige põletavamaid majandusteemasid

"Mis värvi on majandus?" saatejuht Johannes Tralla Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Neljapäeval, 27. aprillil alustab ETVs uus majandussaade "Mis värvi on majandus?" Saatejuht Johannes Tralla harutab koos ekspertidega vaatajate laoks lahti majanduse kõige põletavamad probleemid.

"Maailm on kiires muutuses. Mind huvitab, kuhu me päriselt teel oleme?" juhatab Johannes Tralla sisse uue majandussaate, kus majandusteemasid avatakse kõikidele arusaadavalt. Nii on avasaate keskmes paljusid puudutav euribor. Miks plahvatas inflatsioon ja miks euribor tõuseb? Kas kinnisvaraturg ja pangad peavad kriisile vastu? Kuidas tavainimene oma kodulaenudega hakkama peaks saama? Nendele teemadele avasaade keskendubki.

Sel kevadel jõuab ETV ekraanile neli saadet, jätku saab saatesari sügisel. Lisaks majandusteemade avamisele jagavad saates kogemusi ettevõtjad, kel ette näidata mõni tummine idee, aga needki, kelle kogemustepagasisse kuuluvad keerulised väljakutsed. Edulugudega kõrvuti jagatakse inimlikke hirme ja muresid. Saatesse on tulemas ka numbrinurk, milles vaadatakse üle olulised arvandmed ja statistika. "Majandusest ilma numbriteta rääkida ei saa," on Johannes Tralla veendunud.

Saate pealkiri "Mis värvi on majandus?" on inspiratsiooni saanud majanduse kirevast värvipaletist. Nagu selgitab Johannes Tralla: "Me kõik oleme kuulnud mustast esmaspäevast, rohepesust või hallist argipäevast. Mõned väidavad, et majandus peaks olema hoopis sinine ja mõnikord on börsid punases."

"Mis värvi on majandus?" alustab ETVs 27. aprillil kell 22.05.
Saatejuht-autor Johannes Tralla, toimetajad Joosep Tiks ja Marit Ummelas, režissöör Märten Vaher, produtsent Mai Kangro. Saade valmib majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, EAS Kredexi ning tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti koostöös.

Pikemalt saatest: https://etv.err.ee/1608939863/head-saated-iga-paev

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: