Uus talendisaade "Tantsi võidu!" toob lavale andekad tantsijad

Täna kell 20.30 alustab ETV+ ekraanil kevade suurprojekt "Tantsi võidu!", kus oma annet ja kirge asuvad võistlustules näitama mitukümmend erinevate tantsustiilide harrastajat.

Talendisaade "Tantsi võidu!" ("Перетанцуй всех!") toob esmakordselt vaatajate ette andekad tantsijad, kelle jaoks tants on armastus ja elustiil, seda sõltumata vanusest, päritolust ja tantsustiilist. Erinevates Eesti paikades toimunud eelvoorudesse kandideeris rohkem kui sada võistlejat, soolotantsijatest gruppidena. Neist 24 pääses saate võistlusvoorudesse, nende seas nii tänavatantsu ja kaasaegse tantsu harrastajaid kui ka rahva- ja võistlustantsijaid. Seejuures on lisaks Eestile tantsijaid ka Ukrainast, Valgevenest ja Moldovast.

"Meil on väga palju häid tantsijaid," rõõmustab saatejuht Aleksandr Žemžurov, kes ise pikalt tantsimisega tegelenud ja alati unistanud, et Eestis võiks selline mitmeid žanre kokkutoov tantsusaade olemas olla. "Tuli välja, et tantsijad on seda samuti oodanud." Osalejate seas on erineva keeletaustaga inimesi, aga nagu tõdeb Aleksandr Žemžurov: "Tants on ühine keel, mida oskavad kõik. Tants on maagia, tants on elu."

Võistlejate andeid hakkavad saatest saatesse hindama rahvusballeti esitantsija Jevgeni Grib ning vogue'i ja teiste tantsustiilide pedagoog Jekaterina Makarova, nendega liituvad läbi saadete erinevad külaliskohtunikud.

"Tantsi võidu" algab sel reedel eelsaatega, mis viib Tartus, Narvas ja Tallinnas toimunud eelvoorudesse ja esmakordselt saavad televaatajad tuttavaks ka nende tantsijatega, kes jätkavad võistlust parimatest parima tiitli nimel. Esimene võistlusvoor on ETV+ ekraanil reedel, 24. märtsil. Igas saates astub kohtunike ja publiku ette kaheksa võistlejat ning selgub, kes tagab edasipääsu järgmisesse vooru. Mai alguses toimuvasse finaali jõuab lõpuks välja kuus võistlejat, kes võidu tantsides selgitavad välja võitja.

"Tantsi võidu!" on ETV+ kanalil alates 17. märtsist reedeti kell 20.30.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: