ETV2 uues lastesaates avastavad maailma Luise ja Oliver

“Luise ja Oliver”
“Luise ja Oliver” Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Heade eestikeelsete lastesaadete traditsiooni jätkajana alustab ETV2s esmaspäeval, 13. veebruaril kell 18.00 uus lavastuslik lastesaade "Luise ja Oliver", mis pakub avastamisrõõmu kõige pisematele televaatajatele.

Eelkõige eelkooliealistele mõeldud uues lastesaates tervitavad väikeseid vaatajaid Luise ja Oliver, õde ja vend, kelle ühisest tegutsemisest leiab nii mängulusti, avastamisrõõmu kui ka kasulikke teadmisi. Koolieelikutele sobivalt hakatakse koos näiteks arvutamist õppima, tehakse selgeks värvide põnev maailm ja tutvutakse lauakommetega.

Mänguliselt ja vahvalt õpivad lapsed maailma ja iseennast paremini tundma. Nii võtavad Luise ja Oliver arutada ka laiemad teemad nagu sõprus, selle tähendus ja olulisus. Kuigi saade sobib lastele vaatamiseks täiesti omaette, võiks esmaspäevasest koosvaatamisest saada tore traditsioon, kus jututeemad kanduvad tele-ekraanilt kodudesse ja mängudesse.

Peategelasi kehastavad noored näitlejad Maarja Johanna Mägi ja Aaron Thor Härm, kes kaameratega sina-sõbrad juba mõnda aega. Maarja Johanna Mägi on suurtel ekraanidel laineid löönud "Apteeker Melchior" filmidega, läbi koolitee filmidega tegelenud Aaron Thor Härm on telehuvi saanud kaasa oma isalt, tuntud telekokalt Jazzilt. Uue saate telgitagustes tegutsevad mitmete laste- ja noortesaadetega seotud stsenarist-toimetaja Laura Kõrvits, režissöör Kristo Veinberg ja produtsent Kadi Katarina Priske.

"Luise ja Oliveriga" jätkab ETV2 aastakümnetepikkust traditsiooni hoida elus ilusas eesti keeles loodud ja just lastele mõeldud kodumaist telesisu, millele on teed rajanud nii "Lastetuba", "Saame kokku Tomi juures" kui ka "Buratino tegutseb jälle".

Luise ja Oliver kutsuvad tele-ekraani vahendusel endale külla esmaspäeviti kell 18. Iga päev leiab ETV2s alates kell 15.30 lastele ja noortele mõeldud programmi nii animafilmide kui ka mängufilmide näol. Esmaspäevast neljapäevani on ETV2 kavas jätkuvalt noortesaade "NOVA", kus reporterite ja saatejuhtide roll on noortele usaldatud.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: