Eesti Rahvusringhäälingu kanalid vahendavad iluuisutamise EM-i Soomest

Sel kolmapäeval algavad Soomes, Espoos iluuisutamise Euroopa meistrivõistlused, kus võistlustulle astuvad ka Eesti sportlased. ERR näitab meistrivõistluseid eesti ja vene keeles telekanalite ETV2 ja ETV+ ning ERR-i spordiportaali vahendusel.

Aasta eest oli maailma iluuisutamise suurimaks võõrustajaks Eesti, kus toimusid lausa kolmed tiitlivõistlused. Sellist koormust ei kanna tänavu ükski riik, sest Euroopa meistrid selguvad Soomes, nelja kontinendi meistrid USA-s, maailmameistrid Jaapanis ja juunioride maailmameistrid Kanadas. Medalite jagamine algab põhjanaabrite juures Espoost sel kolmapäeval. EM kulmineerub gala-etendusega pühapäeval.  

Euroopa meistrivõistluste programmi avavad paarissõitjad. Kolmapäeval alustavad võistlust ka mehed, kus Eesti eest teeb Euroopa meistrivõistluste debüüdi 20-aastane Mihhail Selevko. Neljapäeval astuvad naiste lühikavas võistlustulle valitsev Eesti meister Niina Petrõkina ja kodused meistrivõistlused vahele jätnud Eva-Lotta Kiibus.

Rahvusringhääling vahendab EM-i otseülekandeid telekanalite ETV2 ja ETV+ vahendusel. Eesti keeles kommenteerivad otseülekandeid Anu Säärits ja Liina-Grete Lilender, vene keeles Oleksiy Margiyev, Dina Malova, Elena Glebova ja Lea Rand. ETV+ kanalist võistlusi jälgides saab valida eesti- ja venekeelsete kommentaaride vahel. Veebis näeb eestikeelse kommentaariga võistlusi ERR-i spordiportaalist.

Iluuisutamise EM-i ülekannete kava ERR-i kanalites
K, 25. jaanuar. Paarissõidu lühikava kell 14.15 ETV+
K, 25. jaanuar. Meeste lühikava kell 19.20 ETV2, kell 20.30 ETV+
N, 26. jaanuar. Naiste lühikava kell 14.30 ETV2 ja ETV+
N, 26. jaanuar. Paarissõidu vabakava kell 20.30 ETV+
R, 27. jaanuar. Jäätantsu rütmitants kell 14.00 ETV2 ja ETV+
R, 27. jaanuar. Meeste vabakava kell 18.00 ETV2, kell 18.05 ETV+
L, 28. jaanuar. Naiste vabakava kell 13.00 ETV2 ja ETV+
L, 28. jaanuar.  Jäätantsu vabatants kell 20.15 ETV2, kell 20.35 ETV+
P, 29. jaanuar. Gala kell 15.30 ETV2 ja ETV+
Veebis näeb kõiki ülekandeid eestikeelse kommentaariga ERR-i spordiportaalis.  

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: