ETV täidab laupäevaõhtud põnevuse ja uute teadmistega

"Eesti mäng" stardib taas! Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

ETV annab laupäevadele hoogu kolme värske saatega: uusi väljakutseid esitavad vaatajate lemmikud "Eesti mäng" ja "Rakett 69" ning meeste tervisele keskendub uus saatesari "Mehed, hakkame elama!".

Gaute Kivistik võtab taas koha sisse "Eesti mängu" mängulaua taga, et kutsuda nii vaatajad kui ka võistlejad kaasa meeleolukale viktoriinile. Järjekorras 12. hooaeg toob mängima kireva seltskonna silmapaistvate eestlastega, kelle seas on nii tuntud meelelahutajaid, sportlasi, näitlejaid, ajakirjadest, telest ja raadiost tuttavaid inimesi. Avamängus, 21. jaanuaril kell 18.45 lähevad vastamisi kodumaise muusikamaailma suured nimed Anne Veski, Tanel Padar ja Robert Linna. Järgnevatel nädalatel võtavad väljakutse vastu näiteks Villemdrillem, Saskia Alusalu, Jüri Muttika, Kristel Aaslaid, Eva Luigas jpt.

"Eesti mängult" võtab kell 19.30 järje üle noorte teadusvõistlus "Rakett 69", mis alustab juba 13. lennuga. Algav hooaeg on eriline mitmel moel: 12 noort asuvad püüdma võitu, millega kaasneb aegade suurim saates välja antud teadusstipendium 15 000 eurot. Lisaks teeb saatesari kummarduse õpetajate olulisele rollile ning premeerib võitjat enim mõjutanud pedagoogi. Saatejuht Aigar Vaigu lükkab võistluse käima hoogsa teaduslabürindiga, kuhu on pääsenud 22 nutikat osalejat. Teaduslabürindi ülesannete läbimist jälgivad Tallinna Reaalkooli õpetaja Anna Katt, kood/Jõhvi tootejuht ning Harimiku looja Jüri-Mikk Udam ja Tartu Hugo Treffneri gümnaasiumi õpetaja Ott Maidre. Stardis annab võistlejatele hoogu IT-ettevõtja ja tüdrukute tehnoloogialiikumise HK Unicorn Squad asutaja Taavi Kotka, finišis ootab neid aga ERR-i spordireporter Alvar Tiisler. Ees ootab neli ülesannet, mis selgitavad välja need 12 noort, kes juba nädal hiljem asuvad võistlema "Rakett 69" võitja tiitli nimel.

Kui "Eesti mäng" ja "Rakett 69" on vaatajatele juba tuttavad, siis täiesti uus on 21. jaanuarist laupäevadesse lisanduv tervisesaade "Mehed, hakkame elama!". Nii nagu pealkirigi viitab, võtab saade keskmesse just meeste tervise, sest Eesti mehel on tervena elatud aastaid kogunisti kaheksa aastat vähem kui Euroopa Liidus keskmiselt. Miks see nii on ja mida ette võtta, et Eesti mees kauem täisväärtuslikku elu elaks? Saatesarjaga liituvad neli meest, kel igaühel oma terviseteema südamel. Suitsetamisest loobumise võtab ette laulja Lauri Liiv, alkoholi tarvitamist asub piirama laulja Kalle Sepp, ülekaaluga pistab rinda näitleja Peeter Rästas ning ületöötamisest tingitud stressiga võitlemiseks otsib lahendusi ajakirjanik Kristo Elias. Saadet juhib Kaidor Kahar.

ETV laupäeva kava
"Eesti mängu" uus hooaeg algab kell 18.45
"Rakett 69" uus hooaeg algab kell 19.30
"Mehed, hakkame elama!" alustab kell 20.00
"Õnne 13" jätkub kell 20.30
 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: