Raadioteatri uus mobiilirakendus pakub mugavaid kuulamisvõimalusi

Raadioteatri uus rakendus
Raadioteatri uus rakendus Autor/allikas: ERR

ERR Raadioteatri mobiilirakendus on läbinud põhjaliku uuenduse ja kuulaja saab Raadioteatris salvestatut nüüd kõikjale endaga kaasa võtta.

Raadioteatri mobiilirakenduses saab kuulata armastatud Eesti näitlejaid nii lavastatud kuuldemängudes kui ka proosat ja luulet esitamas. Uuenenud rakendus annab kasutajatele senisest oluliselt rohkem võimalusi kuulata meelepärast sisu endale sobival ajal ja kohas. Logides rakenduses sisse ERR-i kasutajakontoga saab luua lemmikute nimekirju, jätkata kuulamist kohast, kus see viimati pooleli jäi ning salvestada sisu oma seadmesse, et seda hiljem lennureisil või ka näiteks levist kaugel looduses kuulata.

Rakendusest leiab sadu tunde Raadioteatris salvestatud materjali. Seitsmest aastakümnest pärineva ligi 250 kuuldemängu ja 140 luulesaate hulgas annab tooni Eesti ja maailma kirjandusklassika, kuid esindatud on ka värske looming nagu näiteks kuuldemängusari "Juuksur" või auhinnatud kuuldemäng "Lõvi".

140 järjejuttu pakuvad elamusi igale kuulajale: põnevuslugusid, kirjandusklassikat, reisikirju, ulmet ja huumoritki. Ei puudu ka värsked ja populaarsed George Orwelli "1984", Miika Nousiaineni "Väike iluremont" ja Miss Marple'i uued lood.

Mitmekülgne on ka Ööülikooli hariv ja mõtteruumi avardav sari. Ligi 170 loengut avavad tuntud Eesti haritlaste ja mõtlejate teadmiste- ning ideedepagasit. Teiste hulgas saab kaasa elada Fred Jüssi, Marju Lepajõe, Jaan Kaplinski, Viivi Luige, Vello Salo, Marju Kõivupuu ja Tõnu Õnnepalu mõttearendustele.

Meelepärase sisu lihtsamaks leidmiseks on rakenduses temaatiline otsing, kus kasutaja saab enda jaoks välja filtreerida Eesti või maailma kirjandusklassika, krimilood või hoopis kaasaegse kirjanduse.

Raadioteatri uus rakendus valmis Eesti Rahvusringhäälingu ja disainibüroo Fraktal koostöös. Rakendus on tasuta ja kättesaadav Android ja iOS operatsioonisüsteemidega nutiseadmetes. Senised kasutajad peaksid uutele võimalustele ligipääsemiseks rakendust uuendama, esmakordseks allalaadimiseks leiab rakenduse märksõnaga "Raadioteater".

Raadioteatri rakenduse sisu täieneb igal nädalal. Jätkuvalt saab Raadioteatri sisu kuulata ka veebis Raadioteatri kodulehelt raadioteater.err.ee.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: