ETV2 ekraanile jõuab lõbus küsimuste saade "Koomikud ja küsimused"

"Koomikud ja küsimused" Autor/allikas: Mattias Markus Kangur

Täna, 7. oktoobril ETV2s alustav komöödiasaade "Koomikud ja küsimused" on kõige lõbusam küsimustemäng teleekraanil. Punkte jagatakse nii õigete vastuste kui ka humoorikate mõttekäikude eest.

Võistkondade kaptenid on Comedy Estonia stand-up koomikud Sander Õigus ja Mikael Meema ning saadet hoiavad kursil Kaspar Kikerpill ja Karl-Alari Varma.

Igas saates on kaks külalist, kes annavad oma panuse punktide kogumisse. Nii koomikud kui ka külalised peavad vastama küsimustele, mis aga ei ole kuidagi seotud päevakajaliste teemadega. Saalis olev publik annab märku, kas tegemist on hea naljaga.

Küsimused ise tekitavad aga rohkem küsimusi kui õigeid vastuseid. Näiteks millise muusika saatel peletatakse rannikult eemale Somaalia piraate või kes on maailma kõige valjem imetaja.

Esimeses saates paneva ennast proovile saatekülalised Ott Sepp ja Kristjan Lüüs.

Saatega "Koomikud & Küsimused" on tegemist juba Briti televisioonis klassikaliseks saanud paneelsaate formaadiga, milles on läbiv roll huumoril, küsimustel ja stuudiopublikul.  

Saate tootja on Comedy Estonia, tegevprodutsent Hele-Riin Metsal.

Järgmised saate salvestused toimuvad 19. ja 20. oktoobril. Täpsem info www.koomikud.ee. 

"Koomikud ja küsimused" on ETV2 kavas alates tänasest reedeti kell 21.30.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: