Vikerraadios alustab Tiina Jõgeda saatesari "Minu mängureeglid"

Tiina Jõgeda
Tiina Jõgeda Autor/allikas: Vallo Kruuser

Sel pühapäeval, 11. septembril alustab Vikerraadios uus saatesesari "Minu mängureeglid", mis keskendub isiksusepsühholoogiale ja sellele, kuidas isiksus tänapäeva individualistlikus maailmas hakkama saab.

Vikerraadio uut saatesarja juhib psühholoogiline nõustaja ja kolumnist Tiina Jõgeda, kes saate mõtet avab järgmiselt: "Pealkiri kõlab arrogantselt, aga nii see ongi mõeldud. Aeg on selline, et isiksuse huvid ja vajadused seatakse väga tihti esiplaanile. Minu arvamus! Mina tahan! On aga üks väike aga – see isiksus ei tea alati, mida ta tahab, miks ta midagi teeb või tunneb või miks asjad just nii lähevad nagu isiksus pole planeerinud. Ja mõnikord tekib isiksusel tunne, kas mina juhin elu või juhib elu mind."

Esimeses saates sel pühapäeval vestleb Tiina Jõgeda Tartu Ülikooli psühholoogiaprofessori Jüri Allikuga, Eesti isiksusepsühholoogia käilakujuga, kes räägib muu hulgas sellest, miks armastusel pole põhiliste isiksuseomadustega suurt tegemist.

"Minu mängureeglid" on Vikerraadio eetris pühapäeviti kell 16.05 alates 11. septembrist.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: