"Meediatund" 7. septembril: Kobarteemad ajakirjanduses. ERR-i uus hooaeg

Tarmu Tammerk
Tarmu Tammerk Autor/allikas: ERR/ Ken Mürk

"Meediatund" alustab kolmapäeval kell 14.05 Vikerraadios uut hooaega. Sügise esimene saade keskendub kobarteemadele ajakirjanduses ja Eesti Rahvusringhäälingu plaanidele uuel hooajal.

Inflatsioon, energiahinnad, sõda, rahvusvaheliste suhete muutumine - need on juba kuude kaupa ajakirjanduse püsiteemad, mis kõik viivad Putini algatatud agressioonini. Kui selgeks suudab ajakirjandus teha energiahindade teema ning mis on suve jooksul muutunud sõjauudiste edastamisel? "Meediatunni" vestlusringis on ajakirjandusuurija Marju Himma ja ERR-i päevakajaliste saadete peatoimetaja Peep Kala. 07.09.2022 10:10

Rahvusringhäälingu uue hooaja plaane selgitab "Meediatunni" saates ERR-i juhatuse esimees Erik Roose.

Saadet juhib ERR-i ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk. Kuulajate arvamused on oodatud aadressil [email protected] või telefonil 611 4117.

"Meediatund" on Vikerraadio eetris kolmapäeval, 7. septembril kell 14.05, kordusena kl 19.05. Kõik saated on järelkuulatavad Vikerraadio kodulehel ja Jupiteris.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: