Raadio 2 hommikuprogrammis äratavad sel nädalal külalissaatejuhid

Raadio 2 Hommik! külalissaatejuhid
Raadio 2 Hommik! külalissaatejuhid Autor/allikas: ERR

1. mail sünnipäeva tähistav Raadio 2 kaasab sel nädalal hommikuprogrammi tegemisse kuulsad raadiokuulajad ja sagedased külalised raadioeetris. Igal argihommikul liitub saatejuhtide Margus Kamlati ja Bert Järvetiga üks kõikidele tuttav eestlane.

Pühapäeval 29-aastaseks saav Raadio 2 on tuttav koht paljudele muusikutele ja meelelahutajatele, kes seni eelkõige külalise rollis raadiostuudiosse on jõudnud. Sel nädalal annab R2 viiele tuntud inimesele võimaluse äratada raadiokuulajaid koos püsisaatejuhtide Margus Kamlati ja Bert Järvetiga. R2 Hommik! alustab igal argipäeval kell 6.30, külalissaatejuhid liituvad otsestuudioga kell 7.30 ja juhivad saadet hommikuprogrammi lõpuni kell 10.

Sünnipäevanädala esimene ärataja on esmaspäeval Kristel Aaslaid, Raadio 2 püsikuulaja ja juba paar aastat ka R2 kaasautor saates "Naistesaun". Erinevate muusikaliste kooslustega on Aaslaid sage külaline ka R2 playlistides.

Teisipäeval võtab hommikuprogrammi stuudios koha sisse Andres Kõpper ehk NOËP, kelle muusikaline teekond R2s algas juba ansambliga Tenfold Rabbit. Sõnasaateid pole ta R2s juhtinud, küll astus NOËP möödunud suvel kolmel korral üles livega raadiomaja katuselt. Samuti on ta kõva konkurentsi pakkunud Aastahiti valimisel.

Kolmapäeval juhib koos Margus Kamlati ja Bert Järvetiga hommikuprogrammi näitleja Tõnis Niinemets, kes seni on R2s olnud eelkõige külalise rollis. Hommikuprogrammi tegemistega on ta kursis kuulajana, kes pidevalt veebi vahendusel saatejuhtidele ka tagasisidet annab.

Neljapäeval liitub hommikuprogrammiga Reet Linna, sünnipäevanädala külalistest kõige staažikam saatejuht. Hetkel küll kuulaja rollis, on Reet Linna olnud ka aastaid R2 saatejuht. R2 tiimiga liitus ta juba aastal 1994.

Argihommikutele paneb reedel punkti Liis Lemsalu, kel aastast 2019 ette näidata ka Aastahiti tiitel lauluga "Kehakeel". Sage külaline R2 hommikuprogrammis ja muusikalistides, saab Liis nüüd koos saatejuhtidega panna end proovile ka intervjueerija rollis.

Ametliku sünnipäeva 1. mail pühitsevad ööl vastu pühapäeva sisse Robin Juhkental ja Marta Püssa tantsides vaid raadiokuulaja taktikepi järgi. Soovisaate nahas öödisko on R2 eetris 1. mai südaööst kuni kella kolmeni.

Vaba ja värske muusikavalikuga R2 rõõmustab melomaane sel nädalal ka uue veebikanaliga, sest erinevaid muusikastiile ühendav veebikeskkond R2 Extra täieneb uue kanaliga, mis mängib 24/7 ainult rock-muusikat: https://r2extra.err.ee/r2rock  

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: