ERR Jupiter toob eetrisse Ukraina erikanali ICTV UA

Meeleavaldus Tallinnas Vabaduse väljakul Ukraina toetuseks
Meeleavaldus Tallinnas Vabaduse väljakul Ukraina toetuseks Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

ERR Jupiter on lisanud veebikanalite valikusse otsekanali Ukrainast ICTV UA, mis toob ukraina keeles vaatajani värske uudispildi. Kanal edastab infot ööpäev läbi ja seda saab jälgida nii Eestis kui ka väljaspool Eestit.

Ukraina erikanal ICTV UA on leitav Jupiterist aadressilt: https://jupiter.err.ee/otse/eri6. Kanal edastab Ukraina ajakirjanike reportaaže ja ülevaateid sõjast, nii Kiievist kui ka mujal Ukrainast.

ERR-i juhatuse esimehe, Erik Roose sõnul on vajadus objektiivse info järgi Ukrainast suurem kui kunagi varem. "Mul on hea meel, et leidsime võimaluse koostööks Ukraina ühe suurema ja soliidsema kommertsmeediakanaliga ICTV ja hakata esitama nende otse-eetrit meie Jupiteri erikanalis. Väga suur tänu ka kogu ERR-i tiimile, kes suutis ära teha tavapärase nädala töö poole päevaga. Loodame, et selle jooksul on kõik vajalikud tehnilised probleemid lahendatud ning kvaliteetne info jõuab igal ajahetkel Eesti ja Jupiteri vaatajateni," märkis Roose.  

Jupiteri peatoimetaja Toomas Luhats ütles, et ajal, mil Venemaa alustas täiemõõdulist sõda suveräänse riigi vastu, on kiire ja adekvaatne teave hädavajalik. "See on sõda, kus Ukraina kaitseb oma maad, inimesi ja laste tulevikku ning kus okupant mitte ainult ei purusta kodusid, koole, lasteaedu ja haiglaid, vaid üritab segadust külvata ka valedega infosõjas. Siin saame me sellele vastu seista kõrvuti oma Ukraina kolleegidega. Slava Ukraini!"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: