"Jõulutunnel" alustab heategevuslikku jõulupüha muusikaga

Alika Milova
Alika Milova "Jõulutunneli" stuudios Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Esimene jõulupüha on ETV eetris traditsiooniliselt heategevusprogrammi "Jõulutunnel" hoida. Vähiravifondi Kingitud Elu toetuseks on 25. detsembril kell 10 ETV ekraanil muusikaline erisaade ja kell 18.45 heategevussaade, mis pakub pühadesse sobivaid mõtteid ja meeleolusid. Kell 19.15 alustab heategevussaade ka ETV+ kanalil.

Heategevuslik pühadeprogramm "Jõulutunnel" kutsub toetama sihtasutuse Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu tegevust, et pakkuda vähihaigetele inimestele ravivõimalusi ja kinkida lootust ning aega haigetele ja nende lähedastele. 2014. aastast tegutsev vähiravifond on kaheksa tegevusaasta jooksul on toetanud rohkem kui 1400 inimest, ent abivajajaid tuleb pidevalt juurde.

Vähiravifondi toetuseks jõuab ETV ekraanile kaks saadet, hommikul kell 10 ja õhtul kell 18.45, heategevussaade on ka ETV+ ekraanil kell 19.15 ja pärast uudiseid kell 20.10. ETVs juhivad saadet Margus Saar ja Katrin Viirpalu, ETV+ ekraanil Margarita Tanajeva.

Jõulupüha hommiku täidavad muusikaga äsja superstaari-saate võitnud Alika Milova ja samast saatest tuntust kogunud Ingmar Erik Kiviloo, lisaks astub heategevussaates üles Ott Lepland. "Jõulutunneli" hommikustuudios on kohal ka vähiravifondi juhatuse esimees Toivo Tänavsuu.

"Jõulutunneli" õhtune programm kutsub kaasa mõtlema vähiravi vajadustele ja väljakutsetele. Oma lugu jagavad saates haigusega kokku puutunud inimesed, kas siis isiklikust või professionaalsest vaatenurgast. Muusikaga kostitab vaatajaid VHK keelpilliorkester dirigent Rasmus Puuri juhatusel, nendega liituvad mitmed armastatud artistid.

Vähiravifondi Kingitud Elu saab toetada helistades fondi annetustelefonide numbritel:
900 4005 (5 eurot)
900 4010 (10 eurot)
900 4050 (25 eurot)

"Jõulutunnel" on ETV ekraanil kell 10 ja kell 18.45, ETV+ ekraanil kell 19.15 ja kell 20.10.
Heategevussaate tegemisi saab jälgida aadressil www.err.ee/joulutunnel  

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: