Kuldmikrofoni pälvis Ulla Länts, ERR-i tänupreemia Mall Mälberg

ERR-i tänupreemia pälvis Mall Mälberg
ERR-i tänupreemia pälvis Mall Mälberg Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Ringhäälingu 95. aastapäeva puhul jagati täna preemiaid pikaajalise ja märgilise töö eest ringhäälinguvallas. Eesti Ringhäälingute Liidu Kuldmikrofoni pälvis Ulla Länts, Eesti Rahvusringhäälingu tänupreemia Mall Mälberg.

Kuldmikrofoni tänavune laureaat Ulla Länts on raadiotööle pühendanud pea 30 aastat. Aastatel 1992-1994 töötas ta Tartu Raadios saatejuhi ja uudistetoimetajana. 1994. aastal liitus Ulla Länts lühiajaliselt Eesti Raadio uudistetoimetusega ning aastast 1994 suundus tööle Kuku Raadiosse, kus töötas vanemtoimetajana aastani 2021.

Eesti Rahvusringhäälingu tänupreemiaga tunnustati Mall Mälbergi silmapaistva töö ees raadiouudistes ja välisuudiste toimetajana. Mall Mälberg alustas tööd Eesti Raadio uudistetoimetuses 1971. aastal, erinevatel toimetaja ametikohtadel töötas ta Eesti Raadios 1991. aastani. Mälberg taasliitus Eesti Raadioga kaheks aastaks 1995. aastal. Alates 1999. aastast on ta järjepidevalt töötanud Eesti Raadios ja tänase Eesti Rahvusringhäälingu raadiouudistes välisuudiste toimetajana.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: