"Johannese lähetamine" avastab Eesti erinevaid paikasid ja inimesi

Johannes Tralla
Johannes Tralla Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Kaks korda mootorrattaga Euroopale tiiru peale teinud Johannes Tralla suundub "Johannese lähetamise" kolmandal hooajal Eestimaa peale. Kirevat teekonda alustab ta täna kell 20.00 Tallinnast.

Sel sügisel istus Johannes Tralla autokaravani rooli ja suundus Eestimaa peale, et tuua saatesarja "Johannese lähetamine" kolmandal hooajal ekraanile Eesti erinevate piirkondade tegemised. Tallinnast startiv Tralla kuulab avaosas ühtviisi suure huviga ära nii staažikad suurmõtlejad kui mehed kohalikust garaažikooperatiivist. Küsimusi ja arvamusi pealinna arengutest jagub seinast sein ja nii jätkub see läbi hooaja, kus jutuks tulevad nii kohalikud rõõmud kui ka mured.

"Mul on huvi teada saada, mis on see, mis inimesi kaugetes kantides tegevuses hoiab," märgib Tralla, kes täna algavas saatesarja käib muuhulgas Põltsamaal surfamas, tõrjub karuputke ja tutvub Tori hobustega. Tralla lisab, et ägedaid kohtumisi ja põnevaid nurki, kuhu ka edaspidi minna, jagub saatesse palju. Kuueosalise saatesarja teises osas suundub Tralla Lääne-Eestisse ja sealt edasi jõuab ta sel sügisel külastada järjestikku Kesk-Eestit, Virumaad, Saaremaad ja Lõuna-Eestit.

Kui "Johannese lähetamise" kahel esimesel hooajal reisis saatejuht ringi mootorrattal, siis nüüd on tema kaaslaseks hoopis neljarattaline karavan - 1988. aastast pärit Fiat, mille aknalt leiab hüüdlause "Hakuna matata".

"Johannese lähetamine" alustab ETVs täna kell 20.00.
Saatesarja varasemad hooaja leiab veebikanalist Jupiter https://jupiter.err.ee/1038357/johannese-lahetamine

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: