X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ERR vahendab valimiste tulemusi otsesaadetega teles, raadios ja veebis

ETV valimisstuudio saatejuhid Taavi Eilat, Liisu Lass ja Urmas Vaino
ETV valimisstuudio saatejuhid Taavi Eilat, Liisu Lass ja Urmas Vaino Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Rahvusringhäälingu kanalid vahendavad kohalike omavalitsuste volikogude valimiste tulemusi otsesaadetega telekanalites ETV, ETV2, ETV+, Vikerraadios ja ERR.ee portaalis nii pühapäeval kui ka esmaspäeval.

ETV ja ETV2 otsesaade: pühapäeval kell 21.55
ETV otsesaade hoiab valimistulemustel kätt pulsil kuni tulemuste selgumiseni uue päeva esimeste tundideni. Stuudiot juhivad Liisu Lass, Urmas Vaino ja Taavi Eilat, ekspertkülaline on Külli Taro. Otsestuudiosse on oodata nii eksperte kui ka poliitikuid, teiste seas peaminister Kaja Kallast, Tallinna linnapead Mihhail Kõlvartit, Keskerakonna esimeest Jüri Ratast, EKRE juht Martin Helmet jt. Õhtu jooksul teeb ETV otselülitusi maakondadesse, kus ERR-i korrespondendid ja ajakirjanikud vahendavad valimiste kulgu ja tulemusi erinevatest Eesti paikadest. Tallinnas toimuvast teevad reportaaže Anna Pihl, Johannes Tralla ja Heleri All, Tartust Ode Maria Punamäe.
ETV2 vahendab samaaegselt otsesaadet koos viipekeelse tõlkega.

Vikerraadio ja ERR.ee portaali otsesaade: pühapäeval kell 21.05
Vikerraadio jälgib "Valimisstuudio" eriprogrammis operatiivselt valimistulemusi ning uute jõudude vahekorra kujunemist, sh analüüsitakse suuremate Eesti linnade ja valdade tulemusi. Saadet juhivad Mirko Ojakivi, Uku Toom, Indrek Kiisler, Anvar Samost ja Madis Hindre. Otsereportaažidega lülituvad stuudiosse ERR-i korrespondendid ja ajakirjanikud Eesti erinevaist paigust.
"Valimisstuudiot" saab kuulata Vikerraadio vahendusel ja pildis jälgida ERR.ee portaalis. 17.10.2021 12:30

ETV+ otsesaade: pühapäeval kell 22.00
ETV+ valimistele pühendatud otsesaates jälgitakse nii pealinnas kui üle Eestis toimuvat. Saadet juhivad Andrei Titov ja Uljana Kuzmina.

Valimistejärgne esmaspäev
Valimistulemuste kokkuvõttetega alustavad uut nädalat nii televisiooni kui ka raadio hommikuprogrammid, sh ETV "Terevisioon" ja "Vikerhommik". Esmaspäeval kell 14 on Vikerraadio eetris esmakordselt arvamussaade "Samost ja Aaspõllu", kus saatejuhid Anvar Samost ja Huko Aaspõllu analüüsivad valimiste tulemusi.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: