ETV uus väitlussaade "UV Faktor" stardib tulise aruteluga vaktsineerimise üle

Urmas Vaino
Urmas Vaino Autor/allikas: Kalle Veesaar

ETV toob täna kell 20.00 ekraanile uue väitlussaate "UV Faktor", kus Urmas Vaino eestvedamisel võetakse igal teisipäeval arutelu alla põletavad päevakajalised küsimused. Avasaate keskmes on vaktsineerimise vastuolud.

5. oktoobril käivituv väitlussaade "UV faktor" harutab Urmas Vaino eestvedamisel lahti Eesti inimeste mured ja päevakajalised teemad. Arutelu alla tulevad küsimused, millest räägitakse tööl kolleegidega ja kodudes õhtusöögilaua taga. Saade toob võrdsetena kokku nii arvamusliidrid kui ka eksperdid, poliitikud ja valijad. Arvamusi on palju, emotsioone aga veelgi rohkem – kuidas leida kirglike veendumuste vahelt tõde ja lahendused?

Igal teisipäeval on otsestuudios neli inimest, kelle arvamused teineteisest erinevad. Urmas Vaino sõnul soovitaksegi saatega tuua vastakad arvamused teineteisele lähemale. "Meil jääb puudu oskusest arutada, kuidas me erimeelsuste kiuste edasi läheme. Loodan, et selle tunni aja sees tekib koht, kus inimesed teineteisele otsa vaatavad ja mõistavad, mida teine pool tunneb," märgib ta.

Avasaate fookuses on vaktsineerimine ja teema üle tulevad otsesaatesse väitlema nii vaktsineeritud kui ka vaktsineerimata külalised: vandeadvokaat Paul Keres, Lääne-Tallinna Keskhaigla juht Arkadi Popov, Tallinki juht Paavo Nõgene ning endine poliitik, ettevõtja Evelyn Sepp.

"UV Faktor" alustab ETVs täna kell 20.00.
Saatemeeskond ootab kaasa rääkima, arvamust avaldama ja küsimusi esitama ka televaatajaid. Kirjutada saab e-posti teel [email protected] või saate Facebooki lehel.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: