Uus nädal algab koos ETV hommikuprogrammiga "Terevisioon"

"Terevisioon" Narvas Autor/allikas: ERR

Vaatajate telelemmikutest naaseb esimesena ETV ekraanile hommikuprogramm "Terevisioon". Uut hooaega alustatakse esmaspäeval, 23. augustil kell 6.55 Narvast.

Pärast kosutavat suvepuhkust on ETV hommikuprogrammi tegijad täis värskust ja valmisolekut rõõmustada igal argihommikul vaatajaid uudiste, päevakajaliste teemade ning hommikusse sobiva meelelahutusega. "Pakume jätkuvalt head ärkamise kvaliteeti ja segastel aegadel kindlust, et maailm on endiselt olemas," ütleb saate vastutav toimetaja Reimo Sildvee uue hooaja eel.

Ka sel hooajal äratavad vaatajaid juba tuttavaks saanud tegijad Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Owe Petersell ja Reimo Sildvee. Hooaja avasaateks tulevad muidu kaheste tandemitena tegutsevad saatejuhid kõik korraga kokku.

Juba mitu aastat on "Terevisioon" sügishooaega alustanud stuudiost väljas ja nii ka tänavu. Kell 6.55 tervitatakse vaatajaid Narvast ajaloolisest Kreenholmi manufaktuurist. Kui eelmisel aastal keskendus "Terevisioon" piirilinna teemadele, siis nüüd on Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Reimo Sildvee ja Owe Petersell võtnud oma ülesandeks haarata saatesse kogu Ida-Virumaa oma võlude ja valudega. Videolugudega tuuakse vaatajateni Virumaa kõige pikem maja ja Vasknarva pärlid, lisaks loobitakse Iisaku kuulsa korvpalli kooli noortega võidu peale korvi ja sammutakse maalikunstniku Šiškini jälgedel sammutud. Otsesaate jooksul valmivad ka bordoopärased silmud. 

Algaval hooajal hoiab "Terevisioon" kätt pulsil nii presidendi kui ka kohalike omavalitsuste valimistel, oma kindel koht on saates ka värskel muusikal ja kodumaistel kultuuriteemadel. Hommikuprogrammi tegijad ootavad sel sügisel ka vaatajate üllatavaid märkamisi – olgu selleks siis kaamerasilmaga tabatud loodusnähtus või koduaeda sattunud ootamatu külaline. Oma foto- või videotabamuse saab üles laadida minupilt.err.ee keskkonda märksõnaga "Terevisioon".

"Terevisioon" alustab uut hooaega esmapäeval kell 6.55 ETV-s

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: