ETV2 uus reisisaade tutvustab Vaikse ookeani saari

"Salapärased saared Vaikses ookeanis" Autor/allikas: ERR

ETV2 kanalil alustab sel laupäeval uus reisisaade, milles kogenud rändurid Tiina Jokinen ja Peeter Vähi viivad vaatajad tutvuma salapäraste väikesaartega Vaikses ookeanis.

"ETV2 laupäevaõhtused reisisaated on viinud vaataja nii Eesti loodusesse kui ka Aafrikasse ja Aasiasse. Mul on hea meel, et hoolimata aasta kestnud reispiirangutest jõuab ETV2 eetrisse uus saade, mille abil maailma avardada ja põnevaid kultuure avastada," ütleb ETV2 peatoimetaja Viola Salu.

Saate osad viivad vaatajad näiteks Paapua Uus-Guineasse, Vanuatule, Tonga kuningriiki ja Fidži eksootilistele saartele, kus tutvutakse nii arhailise eluviisiga hõimude kui ka kohalike kommete ja aastatuhandeid säilinud vaatamisväärsustega.

Saade on kokku pandud mõne aasta tagusel reisil filmitud materjalist ja nii on uue reisisaate tegemine ka saatetegijate jaoks omamoodi meenutusterohke rännak koroonaviiruse-eelsesse reisimispiiranguteta aega.

Kuueosaline saade "Salapärased saared Vaikses ookeanis" on ETV2 eetris laupäeviti kell 21.30 ning järelvaadatav ETV2 veebilehel ja ERRi Jupiteri rakenduse kaudu.

Peeter Vähi ja Tiina Jokinen vahendavad reisimuljeid ka ETVs, kus on igal pühapäeval eetris reisisaade "Ürgne maa Siber". 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: